1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

predkosc nagrywania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez minion, Wrzesień 19, 2010.

1. minion

minion Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam pytanie czy mozna nagrywac gry na xkloca 360 z wieksza predkoscia niz 2.4?
    czy jesli bede nagrywal z wieksza predkoscia to czy gry beda dzialac normalnie czy nie ?
    czy zna ktos jakas dobra gre w ktorej mozna duzo ale to duzo driftowac ? thx

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gambit95

Gambit95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nagrać możesz z większą prędkością, ale może wystąpić jakiś błąd podczas grania, np. gra się nie wczyta, albo się przytnie. Dlatego lepiej nie tracić płytki. A gry w których się driftuje to przychodzą mi do głowy tylko 2 tytuły: Burnout (jeżeli jest na xbox360) i need for speed. Może też w fuel, ale pewny nie jestem.

4. Rudy96

Rudy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żagań
    Przy wyższej prędkości niż 2,4 gra się długo wczytuje, czasami przycina i w ogóle jest źle :p
    Gry z driftem:
    -NFS(Pro Street, Carbon, Shift)
    -Race Driver Grid
    -Forza Motorsport 3
    Więcej mi do głowy nie przychodzi :DD

5. Mafia 2

Mafia 2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Miasto zła
    to gruba nagrywara chyba z****** albo obczaj na lepsze plytka np verbatim ,platinium
    tu masz dobra Colin McRae: DiRT 2 ( X360 ) - Encyklopedia Gier | GRY-OnLine gre wyscigi i drift tez jest

6. Brahrp

Brahrp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zawsze 2,4 i tylko Verbatim "z własnego doświadczenia" najlepsze rozwiązanie i unikanie problemów
    a gry to NFS SHIFT !! no i ostatecznie FM3

7. sebol12

sebol12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Planeta Ziemia
    Możesz nagrywać nawet z maksymalną prędkością. Zależy od stanu nagrywarki - jeśli jest porządna, to nie będzie problemu z odczytem płyty w konsoli. Zalecam jednak używać przy wypalaniu prędkość x4.
    Co do driftu to np. NFS Carbon, DIRT 2, Forza 3, GRID.

8. mattq

mattq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wieliczka
    no a w przypadku mojej nagrywarki jest tak ze na predkosciach 2-2,4 wywala blad przy nagrywanoiu a jak nagra dobrze to sa pierscienie na plycie i xbox jej nie widzi , a przy nagrywaniu na 8x smiga wszystko ladnie wiecie co moze byc przyczyna??

9. maclogan76

maclogan76 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WSZĘDZIE
    Jeśli masz kiepską nagrywarkę to najlepiej nagrywać z jak najmniejszą szybkością , jeśli masz dobrą nagrywarkę możesz spokojnie nagrywać z prędkością 8x i będzie OK . Ja mam nagrywarkę Pioneera i LG ( nowe modele z 2010 r ) zazwyczaj nagrywam z szybkością 4x ( choć czasem nagrywam z szybkością 8x ) na płytach Emtec .

10. Affelay

Affelay Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Edinburgh / BZ
    ja nagrywam zawsze na min. 2,4x i płytki verbatima wole więcej zapłacić i mieć pewność jakości.
    Co do gierki polecam Colin McRae: DiRT 2

11. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Jak masz dobra komputer i nagrywarke to mozesz nawet x8 wypalac np Verbatimy.

12. popino

popino Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ja mam slabego kompa,ale dobra nagrywarke-Pionnier wypalam na plytach za 2zl Emtec na predkosci x4 lub x8 i wszystko dziala idealnie

Wczytywanie...

Poleć forum