1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

predkosc nagrywania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mattq, Wrzesień 28, 2010.

1. mattq

mattq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wieliczka
    witam mam takie pytanko :
    mianowicie ciekawi mnie sprawa tak iz przy nagrywaniu z predkoscia 2.4 lub 2 img burn wywala mi blad lub nagrywarka wypala pierscienie na plytach i xbox tego nie czyta ,a z predkoscia 8x nagrywa sprawnie w 100% .
    czym moze to byc spowodowane i czy przez to ze nagrywam z 8x nie uwale napedu w 360??

2. Lotnik421 Xbox One

3. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Widać płyty na których nagrywasz lepiej współpracują z Twoją nagrywarką przy wyższych prędkościach, aczkolwiek uważam, że 8x to za szybko. Spróbuj nagrać płytę przy 4x, to prędkość optymalna. Prędkość 2,4x jest dobra dla kiepskich nagrywarek. Jeżeli posiadasz dobrą nagrywarkę wskazana prędkość zapisu to 4x. Pierścienie na płytach sugerują to, iż podczas nagrywania najprawdopodobniej pada bufor, chociaż z drugiej strony przy wyższej prędkości powinien paść jeszcze bardziej co kłóci się z tym co napisałeś, także zostaję przy pierwszym zdaniu.

4. Mafia 2

Mafia 2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Miasto zła
    a jakie to sa plytki i nagrywara ?
    ja usiebie nagrywalem troche 2,4 a teraz lece x 4 i wszystko git

5. Twette_k

Twette_k Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    uzywaj płyt verbatim nanjowszego imageburna i niema problemów;)

6. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    jeżeli masz dysk twardy w konsoli to nagrywaj tak jak nagrywałeś czyli na 8x ale KONIECZNIE instaluj gry na dysk twardy :)

jeżeli nie posiadasz dysku, to kupuj verbatimki i wypalaj na 2,4 :)

7. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Jeśli nagrywasz x8 i wszystko działa to nie przejmował bym się tym i tak to zostawił. Po nagraniu płyty możesz ją jeszcze sprawdzić za pomocą imgburn pod kątem prawidłowości nagrania.

8. mattq

mattq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wieliczka
    plyty to platinium bo dostepne do zakupu w moim miescie mam jeszcze minty, a nagrywarka to samsung TSSTcorp CD/DVDW SH-S162A z wgranym najnowszym softem jaki jest dostepny

9. ZiutekPL

ZiutekPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    verbatimki są najlepsze, także jak będziesz miał możliwość to zaopatrz się w takie a będziesz zadowolony

10. bodziek93

bodziek93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja mam np. dobra nagrywarke a nagrywam z predkoscia 1x ufam jej :D Ale pierscienie o ktorych wspomniano tworza mi sie:/ ale tyko na plytach z tesco xintra czy cos takiego, a na verbie nie, czy to spowodowane jest jakoscia plyt czy psuje mi sie ten bufor? Czym kolwiek to jest.

11. konserwa

konserwa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ciekawi mnie trochę to jedyna gra jaka dobrze mi się nagrała to było fable na prędkości x8 płyta TDK czy jakoś tak.Jednak w wyniku zostawiania płyty w napędzie który sie nagrzał z płyty zaczęła schodzić ścieżka:)

Wczytywanie...

Poleć forum