Prędkość płyty a nagrywarka.

Tron

Użytkownik
Użytkownik
Witam, kupiłem sobie dziś cake 10 płyt Verbatim x8 DVD+R DL (czyli po standardzie) wiadomo w jakich celach :D Wcześniej nagrywałem na takich samych płytach, ale x2.4 i wszystko było cacy. Używma takiej oto nagrywarki Baza nagrywarek - LG GSA-4163B - CDRinfo.pl i nie wiedzieć czemu nie chciałą mi nagrać na tej płycie. Wiem doskonale, że prędkość maksymalna zapisy mojej nagrywarki dla DL to x4 :p Ustawiałem to w IMGBurn ręcznie. Raz na x2.4 raz na auto i raz na x4. Za każdym razem coś jej nie pasowało. I tu moje pytanie. Czy jeżeli (tak jak w moim przypadku) płyta jest "szybsza" od nagrywarki, to ma to jakiś wpływ na nagrywanie? Wydawało mi się, że nie? :/ Czyżby 5 dych w plecy?
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
nic niema jak nagrywarka ci 4x max nagrywa a plyta ma max 8x to itak pociagnie...byc moze obraz zkichany,przeciazylec PC(najlepiej niekorzystac podczas nagrywania z PC,nawet glupi ******* moze przepelnic bufor i juz plytka zle nagrana)
 

x-sauber

Użytkownik
Użytkownik
Nagraj tym sposobem i zaznacz opcje kalibracji powinno to pomoc. http://x360iso.org/iso/9817-nagrywanie-obrazu-iso-za-pomoca-clonecd.html
 

Tron

Użytkownik
Użytkownik
Już działą ^^ Zupdatowałem firmware mojej nagrywarki i śmiga :p Dzięki za pomoc.
 

Do góry Bottom