1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prędkość przesyłu danych xbl

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mati27, Grudzień 2, 2014.

1. mati27

mati27 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam. Podczas testowania szczegółowego sieci na xone przy łączu 20mb/s prędkości pobierania jakie udaje mi się uzyskać są w wysokości 5-6mb/s. Czy tak po prostu to działa czy powinno lecieć z całą przepustowością łącza? Jak to wygląda u Was?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mati27

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ponawiam. Nikt nie potrafi wejść w ustawienia sieci i przetestować?

4. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Internet radiowy czy kablowy?

5. mati27

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mobilny, modem.

6. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    No to, żeby uzyskać pełną prędkość łącza mobilnego to byś chyba musiał siedzieć przy antenie, jeżeli masz możliwość ściągnięcia pliku z hostingu Premium(np steam, czy xbl) to z reguły wtedy pokazuje ci Max pobieranie twojego łącza
    Ja mam radiowke 10 mb/s pobieranie Max 4mb/s a mój kolega ma kablowy 6 mb/s i pobieranie ma min 5

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    akurat w tym wypadku jest to wina xbox live, na laptopie mam predkosc pobierania 10mb a na xboxie one 2-3mb w tym samym okresie, w nocy pobiera normalnie bo widac jest mniejsze obciazenie itp, internet mam radiowy

8. mati27

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie jest to wina połączenia samego w sobie, na komputerze transfer stały to minimum 15mb/s a na konsoli zawsze 6mb/s, bez względu na to czy połączę się po kablu czy przez wifi. Na ps store także pobieranie było wolne, tutaj jest trochę szybciej ale tak czy siak transfer jest o ponad połowę niższy od tego docelowego. Skoro u Was też tak jest to marnie, naprawdę marnie dbają o klienta.

Wczytywanie...

Poleć forum