1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prędkość wentylatora

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez buteks102, Sierpień 24, 2012.

1. buteks102

buteks102 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oborniki Śląskie
    Siema, zrobili mi RGH i xbox śmiga jak szalony, mam jedno pytanie :D Bo teraz napęd nie chodzi więc słyszę każdy szmer z konsoli i jej głośność zwróciła moją uwagę :) Chodzi o to że w ogóle jej prawie nie słychać, 10x głośniejszy jest od niej sam zasilacz. W FSD suwak od prędkości wentylatora jest na maxa w lewo, czyli na auto. Tak ma być? Bo nawet po 5 godzinach grania wcale nie chodzi głośniej. Konsoli nic nie grozi? Nie przegrzeje sie? Nie spali? :D Moze paniukuje ale sie pytam, z góry thx za odpowiedź.

Wczytywanie...

Poleć forum