1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

predkosci nagrywania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BeaRock, Marzec 2, 2013.

1. BeaRock

BeaRock Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czy gry nagrane predkoscia 2,4x a 4x czyms sie różnią? chodzi o to, czy jak sie gra z napedu to widac jakies różnice?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Verbatim MKM 003 nagrywamy 4x w włączonym OPC.
    Nie ma żadnej różnicy, tylko niektóre płyty nie dają się nagrać z daną prędkością.

4. Moose80

Moose80 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    OSW
    Używam IMGBURN oczywiscie i u mnie raz gdy nagrywałem Fife13 spróbowałem nagrać z prędkością 4x i gra czasami pokazuje komunikat że płyty jest zabrudzona itp itd ale zazwyczaj dzieje sie tak w oknie treningu , podejrzewam ze w jakiś zły sposób nagrała sie muzyka która leci w tle i przez to pokazuje ten komunikat , ale nie jestem pewny czy był to problem z obrazem czy z prędkością .

Wczytywanie...

Poleć forum