1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Premiera Battlefield 3 rodzi w DICE pewne obawy

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jechu, Wrzesień 22, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu

Z tygodnia na tydzień DICE coraz pokorniej podchodzi do swego flagowego tytułu, który jeszcze nie tak dawno temu był przez nich określany mianem "shootera kolejnej generacji". Mowa oczywiście o Battlefield 3, na temat którego jeszcze nie tak dawno temu nie wypowiadano się inaczej, niż w samych superlatywach.

Karl Magnus Troedsson zdradził, iż myśl o rychłej premierze tej produkcji sprawia, że staje się odrobinę "nerwowy". Dlaczego?
    Firma nie ma jednak na co narzekać, gdyż do tej pory zostało złożony 1,5 miliona zamówień przedpremierowych, a liczba ta "systematycznie wzrasta". Dość powiedzieć, iż na ten moment, tytuł sprzedaje się lepiej, aniżeli osławione Modern Warfare 3...

źródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. p1teReq.

p1teReq. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Grafika mnie powala na nogi, ale jeśli będzie tak jak z Crysis 2 to spuszczam bf3 na drzewo... multi wg. mnie za bardzo chaotyczne, fabuła o chu** rozbić :mad:

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1679
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Niech zdają sobie z tego sprawę, że nie ma gry doskonałej. Więc za pewne też w BF3 "testerzy itp itd" znajdą jakieś niedociągnięcia bądź rozwiązania które można by było lepiej wykonać. Ale taka rzeczywistość jest normalna.. Ważne jest to, żeby większą ilość normalnych wyjadaczy chleba zaspokoić jak najlepiej się da :D

A jak dostaniemy takie smaczki jak na trailerach to bankowo większość będzie zachwycona i przymknie oko na mniejsze błędy.. :)

5. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    zobaczymy jeszcze co pokaże Beta gry.

6. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Myślę, że nie ma się co obawiać. Skoro to ich flagowy tytuł to z pewnością dołożyli wszelkich starań by go jak najlepiej dopracować. Stres i obawa to normalna rzecz. W końcu BF3 nie wychodzi co roku...

7. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    grafika na X świetna choć zobaczymy jeszcze na becie, dźwięk i oświetlenie majstersztyk! Mnie raczej nie zawiodą a ja swoją kopię już zamówiłem w czerwcu!

8. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Uśmiałem się, bo DICE im bliżej tytułu tym więcej sra w portki... Czego się boją? Skoro ich BF3 to "najlepszy FPS" to chyba nie mają się czego obawiać? :O

9. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ich po prostu "obchodzi" jak sobie poradzi ich gra na rynku i jak ją odbiorą fani i nowi bywalce serii. Lepiej jak się trochę stresują niż by mieli grę tak dobrze rokującą kompletnie w doopie.

10. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Panowie z DICE to też ludzie i nie ma się co dziwić że się denerwują :) Życiowa sprawa tylko na trochę większą skalę hehe No chyba że naprawdę coś mają do ukrycia, ale wątpię.

11. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    W sumie nic dziwnego. Każda premiera gry budzi pewien niepokój :) moim zdaniem, gra będzie rewelacyjna :)

12. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Oj żebyśmy się czasami nie przejechali na tym Battlefieldzie.Chodzi mi o długość kampanii w tej grze,bo jeśli ma ona wynosić 6 godzin to mnie to stanowczo nie zadowala.Multi mnie nie interesuje.

13. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Jak masz zamiar ocenić Battlefielda tylko po singlu który i tak jest czysto komercyjny (w bf2 go nie było a ludzie jakoś żyli) to chyba nieźle zjedziesz tę grę. Battlefielda 3 nie tworzono dla singla więc ocenianie go po nim jest niestosowne.

Wysłano z Xperii X8

14. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Crysis 2 ma fabułę dla ludzi inteligentnych którzy potrafią ją zrozumieć co prawda nie jest łatwa i dlatego dużo ludzi jej nie rozumie i się wtedy nie podoba, co do BF Dice może być spokojne stawiam 10zł że będzie to co najmniej gra w 1 trójce tego roku a nawet 3 miejsce to już wyczyn (oczywiście w grach akcji bo dla mnie porównywanie np wiedźmina do call of duty to parodia)

15. DJVahn

DJVahn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Trailer zawsze dobrze wygląda. Wybierane sa najlepsze momenty i misje. Więc spokojnie podchodzę do BF i MW.

16. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    Ja tam nie slucham wypowiedzi innych bo zawsze mowią jaka to ich gra nie jest "doskonała" a gra wychodzi i niby wszystko, ładnie, pieknie tylko czegoś brakuje. Zobaczymy jak wyjdą te najbardziej oczekiwane tytuly roku.

17. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak multi ma być taki jak w bad company 2 to ja dziękuję za taki tryb wieloosobowy, przejdę jedynie singla.

18. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
  19. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Bez kitu ten EA Dice to musi we wszystkim konkurować z IW/Treyarch. W trailerach CoD, była muzyka Eminem'a, to w BF'ach będzie Jay-Z. Napisałbym więcej porównań, ale już sobie odpuszczę ;p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum