1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Premiera BF3 = pustki na serwerach BF:BC2?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez darnokPL, Sierpień 22, 2011.

1. darnokPL

darnokPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rymanów
    Witam!

Jestem ciekaw, czy po premierze BF 3 serwery OPUSTOSZEJĄ, ponieważ mam zamiar ODprzerobić konsolę i zastanawiam się nad kupnem Bad Company 2 w wersji elektronicznej :)
    Myślicie, że BF3 też będzie można kupić za MP?!

2. Lotnik421 Xbox One

3. BogdanROX

BogdanROX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie przesadzajmy. Jakoś po premierach kolejnych COD'ów serwery np COD 3,4,5 itd nie pustoszeją. Tak samo jest z Bad Company 1 - nadal spokojnie można grać. Zauważyłem, że ludzie już trochę za bardzo się podniecają tymi premierami, tak jakby miało im rozwalić mózgi od tych "przełomowych gier". BF3 za punkty kiedyś będzie, lecz nie prędko.

4. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja tylko w BF3 ze względu, że nie mam BFBC2

5. darnokPL

darnokPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rymanów
    Wiem, może trochę przesadziłem, a jeśli chodzi te Cody to może dla niektórych to co nowszy CoD to samo, a dla samego Singla im się opłaca kupować nowej części, można za to kupić Rok Golda i grać w multi na wcześniejszych Cod'ach , bo multi się praktycznie nie zmienia :p

A czy ktoś z was kupuje gry Elektronicznie (czyli tanie MS?!) bo się zastanawiam :)

6. lubieplacki

lubieplacki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja myślę że nowy BF sczyści systemy BF:BC2 : ) W końcu to nie jest odgrzewany kotlet jak w przypadku COD gdzie ostatnie kilka części mogły by mieć wspólnego multika bo i tak niczym się nie różnią.

7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Ja będę grał w BF 3 :)

8. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Nie teorie tego typu są błędne chodzi o to że gdy zaczynamy grać w jakąś nowość dochodzimy do klanu uczestniczymy w ligach meczach itp to jak wychodzi nowa część to ciężko jest przerzucić cały klan do nowej gry do tego nie ma odrazy lig są inne mapy i dlatego gracze zostają, ale Bad company 2 prawdo podobnie straci większość graczy bo w nim jest mała liczba klanów i nie ma prawie żadnych lig są wszystkie zamknięte. I ze mną jest podobnie jak tylko przyjdzie BF3 to po przejściu single gram w multi.

9. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Do gry na pewno kogoś się znajdzie, nie wierzę, że od razu wszyscy przeniosą się na nowego BF'a :)

10. Dzanoch

Dzanoch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    według mnie gra będzie hitem i dużo osób się do nie dobierze ;)

Wczytywanie...

Poleć forum