1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Premiera dodatku DLC Krew i Wino do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon może nastąpić później, niż zakładano

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 3, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Premiera dodatku DLC ''Krew i Wino'' do uznanej i popularnej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon może nastąpić później, aniżeli pierwotnie zakładano. Na oficjalnym koncie gry na Twitterze dowiedzieliśmy się, że w nadchodzących miesiącach twórcy podzielą się dopiero informacjami na temat rozszerzenia.

Przedstawiciele firmy CD Projekt RED ujawnili na oficjalnym koncie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, że nowe informacje dotyczące dodatku DLC ''Krew i Wino'' pojawią się na przestrzeni nadchodzących miesięcy.

Komunikat ten padł po tym, jak jeden z fanów gry zapytał się otwarcie jej twórców o sugerowany poziom doświadczenia rozpoczęcia zabawy w drugim rozszerzeniu do gry CD Projekt RED. Co ciekawe, treść samej odpowiedzi może sugerować, że skoro na przestrzeni nadchodzących miesięcy poznamy nowe informacje na temat dodatku, to sama jego premiera odbędzie się jeszcze później.

Oczywiście trzeba poczekać na sprecyzowany komunikat producenta Wiedźmin 3: Dziki Gon w tej sprawie. Wielu z graczy z pewnością ostrzy sobie zęby na kolejną przygodę Geralta, tym razem w krainie Touissaint. Jeżeli premiera faktycznie odbędzie się z opóźnieniem, to producenci z pewnością będą chcieli dorzucić do rozszerzenia jeszcze więcej zawartości.

2. Lotnik421 Xbox One

3. VortaL

VortaL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    oby nie za długo.

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dla mnie lepiej, bo jeszcze nie zdążyłam ograć Serc z kamienia :D

5. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    A ja nie zdążyłem podstawki nawet dokończyć. To jak najlepsze danie, tak jak gta, przechodzi sie i gra po kilka miesięcy

6. unname

unname Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja skończyłem podstawę i serce z kamienia, nawet wszystkie misje poboczne... Dlatego nie mogę się już doczekać tego dodatku :)

Wczytywanie...

Poleć forum