1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Premiera gry Far Cry Classics z okazji 10. rocznicy serii

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 11, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Firma Ubisoft zaprezentowała okolicznościowy zwiastun z fragmentami rozgrywki, na którym możemy zobaczyć odświeżoną, pierwszą odsłonę cyklu Far Cry. Gra jest już dostępna na Xboksie 360.

Far Cry Classics, czyli wersja HD gry Far Cry z 2004 roku debiutuje dziś na platformie Xbox 360, natomiast jutro zostanie wydana także na europejskim PlayStation Store. Produkcję tę – obok Far Cry 2, Far Cry 3 i Far Cry 3: Blood Dragon - będzie można również znależć w pudełkowej kompilacji Far Cry: The Wild Expedition, która trafi do sklepów 21 lutego.

Jesteście ciekawi, jak Ubisoft poradził sobie z odświeżeniem debiutanckiej części Far Cry? Jeśli tak, to zobaczcie poniższy materiał wideo przygotowany z okazji premiery Far Cry Classics. Podobało się? Gra na Xboksa 360 kosztuje 34,99 złotych. Najprawdopodobniej w tej samej cenie zostanie udostępniona edycja na PlayStation 3.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    o graniu w super Far cry 3, nie wiem czy mam ochotę wracać do czesci I z taką słabiutka grafiką

4. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Za 34,99 zeta to grzechem było by jej nie kupić i nie przejść jeszcze raz...
    Grafika owszem słaba jak na dzisiejsze realia - ALE JAK PRZEGLĄDAM FORUM TO WIĘKSZOŚĆ Z WAS TWIERDZI ŻE GRAFIKA NIE GRA ROLI... - to jak w końcu Panowie z tym twierdzeniem że liczy się jedynie fabuła, a grafika nie ? :tongue:

5. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    chodziło o to że po pieknej grafice i dosyć długim i naprawde ciekawym gameplayu z FC3 nie wiem czy ponownie chce mi się wracać do czesci I. Chyba że ktoś jest kolekcjonerem i chce sobie taką wersje mieć.

6. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Fsar cry 1 to kawał dobrej gry. Aż mi się ciepło robi jak ktoś narzeka ma grafikę przy tak kultowym tytule który zapoczątkował tę serię. Litości

Wysłane z mojego Nexus 7

7. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    no nie rpzesadzaj do 3 czesci pod wzgledem gameplayu i fabuły sie nie umywa ( nie wspominam tutaj o grafice).

8. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    dokładnie, słabo mi na myśl że gra, która wielokrotnie została mianowana tytułem najpiękniejszej gry dzisiaj jest określana jako kiepska....
    hehehe benchmarki na niej testowano :D
    I tak zagram.
    Polecam każdemu

Wczytywanie...

Poleć forum