1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Premiera Xbox One nie pogrąży Xboksa 360. Konsola obecnej generacji pociągnie jeszcze

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TigraTeam, Wrzesień 4, 2013.

1. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala

Wsparcie dla Xboksa 360 ma potrwać do 2016 roku. Do tego czasu na konsoli obecnej generacji ma się ukazać jeszcze ponad 100 produkcji.

Yusuf Mehdi, szef działu marketingu w firmie Microsoft, zapewnił na Citi Global Technology Conference, że premiera Xbox One nie oznacza śmierci Xboksa 360. Mało tego, z jego słów wynika, że wypuszczona w 2005 roku konsola pociągnie jeszcze trzy lata:

Microsoft planuje wyłączyć wtyczkę gdzieś w 2016 roku i jeżeli faktycznie tak się stanie, będzie to oznaczać mniej więcej to, że Xbox 360 zakończy żywot po 11 długich latach. Mało tego, Yusuf już teraz zapowiedział, że konsola obecnej generacji otrzyma jeszcze ponad 100 gier.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Testtest2

Testtest2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Czy to znaczy że 1 stycznia 2016 roku już nie pogram online i nie będę mógł pograć gier które kupiłem online? Co dokładnie oznacza brak wsparcia?

Tak nawiasem ostatnia gra na PS2 wyszła 25 września 2012 (Fifa), a nie licząc sportówek to 21 marca 2011 (All Stars). Porównując to do 12 sierpnia 2008 (NFL), i 20 listopada 2006 (Superman) dla starego Xbox`a. Te 4 lata więcej na korzyść PS jakoś bardziej do mnie przemawiają. Nadal nie wiem co mnie podkusiło że z PS2 przeszedłem na 360`tkę.

4. mk89

mk89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Nowy Sącz
    raczej chodzi o brak nowych aktualizacji dasha itp chociaż kij wie co z serwerami (a to przypadkiem nie developerzy hostują serwery?)

5. jankop

jankop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Raczej nastawiał bym się na koniec 2016. Bo skoro miało by to być 3 lata to 1 stycznia raczej odpada.
    A co do wsparcia to brak aktualizacji, wsparcia technicznego, brak nowych gier. Co do online to chyba zależy od wydawców choć nie jestem pewien.

Cieszy mnie to. Oby to nie były jakieś popierdółki. 2016 - nie ma co się śpieszyć.

6. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Niech wydawają gry dotąd aż wyjdzie przeróbka do XOONE/PS4

1 osoba to lubi.
  7. rafallo

rafallo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przeróbka wyjdzie szybciej niż można się spodziewać - inna architektura konsol niż te stare xbox 360 i ps3 ;)
    Tu problemów takich wielkich nie będzie - tak sądze. Kwestia tygodni.

8. Kakira

Kakira Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale kicha. Koniec Xboxa.

( Wysłane z dotykowego 3G GT-P6200 Samsung Tapatalk 4 )

9. mietek52

mietek52 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kiedyś musi to przecież nastać, bądzmy szczerzy. I tak źle nie jest z tego co tu piszą.

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

10. Kakira

Kakira Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wtajemniczeni wiedzą że nigdy nie nastanie, nie wszyscy doskonale o tym wiedzą bo nie zdają sprawy.

( Wysłane z dotykowego 3G GT-P6200 Samsung Tapatalk 4 )

Wczytywanie...

Poleć forum