Premierowy trailer Alan Wake: American Nightmare udostępniony. Gra trafi na PC?

ROBI772

RGH
Użytkownik
Czy American Nightmare pójdzie w ślady pierwszego Alana Wake'a i również zawita na PC?
Oskari Hakkinen każe czytać między wierszami.



Alan Wake: American Nightmare został zapowiedziany jako gra przeznaczona wyłącznie na Xboksa 360. Z najnowszych komentarzy szefa rozwoju marki w Remedy Entertainment wynika jednak, że sytuacja ta może się w przyszłości zmienić. Podobnie jak w przypadku debiutanckiej odsłony Alana Wake'a, tytuł może doczekać się wydania na komputerach osobistych.

- Na razie jest to exclusive, ale mając w pamięci to, ile znaczy dla nas granie na pecetach, możecie być pewni, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, by... Cóż, umiecie czytać między wierszami - mówi Oskari Hakkinen w rozmowie z dziennikarzami serwisu Rock Paper Shotgun.

Na razie Alan Wake: American Nightmare zmierza pewnym krokiem na Xbox Live. Microsoft i Remedy przypominają nam o tym trailerem premierowym, który możecie zobaczyć poniżej. Nie mogło zabraknąć krwiożerczych kreatur, rozbitych samochodów i wystrzałów z shotguna.


źródło: gram.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

freeman94

Użytkownik
Użytkownik
Kurde, z jednej strony cieszę się że wyszedł Alan Wake na PC, no ale kurde miał to być Exclusive. Uważam że, każda platforma powinna mieć swoje mocne tytuły do których zachęca się kupna konsoli, czy Upgrade PC
Nie będę kłamał, że kupiłem konsole między innymi ze względu na tę grę, i jestem troszku zawiedziony że wydali ją na PC.
Ale trudno się mówi, nie ja decyduje o tym czy ta gra wyjdzie czy nie, i jedynce co mogę robić to cieszyć się że inni gracze nie posiadający konsoli mogą sobie zagrać w tak świetną grę jaką jest Alan Wake.
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
nie rozumiem
Najpierw płaczesz, że to nie exclisive, że inni też mogą grać, by za chwilę niby to się cieszysz, że pecetowcy też pograją.
BTW. Pierwsze wzmianki o Alan Wake czytałem na długo przed istnieniem xboxa i dotyczyły one wersji na PC
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jedyne co widzę to deja vu...
Znowu nudna jak flaki z olejem gra...
 

OPTIM xD

Użytkownik
Użytkownik
Jedyne co widzę to deja vu...
Znowu nudna jak flaki z olejem gra...
yyyy....... (nie wiem co napisać) Alan Wake to gierka trzymająca gracza do samego końca w ogromnym napięciu, nie wiem jak można uważać że jest to nudna gierka. No cóż o gustach się nie dyskutuje. : )
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
yyyy....... (nie wiem co napisać) Alan Wake to gierka trzymająca gracza do samego końca w ogromnym napięciu, nie wiem jak można uważać że jest to nudna gierka. No cóż o gustach się nie dyskutuje. : )
Przeszedłem do końca pierwszą część i zaufaj mi że od trzeciego chapteru już gra nie była wstanie trzymać mnie w napięciu. Gra stała się tak przewidywalna że szok...
Przez pierwsze trzy wspomniane chaptery byłem w niebo wzięty...
Myślę że to nie kwestia gustu, dodatkowy motyw jest taki że gra była robiona przez solidne lata i to mnie boli...
Być może dwójka będzie lepsza, ale jedyne co się zmieniło to wdzianko Alan'a.
 

Do góry Bottom