1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Premierowy zwiastun Killer Instinct na XBOX ONE

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jabar, Listopad 21, 2013.

1. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1105
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Gitarowe riffy przeplatane odgłosami ciosów, czyli premierowy zwiastun Killer Instinct

A po jego obejrzeniu mam ochotę zagrać. I o to chodziło.

Co ciekawe gra jest reklamowana nie tylko postaciami dostępnymi przy jej jutrzejszej premierze, ale także zawodnikami, których zobaczymy w styczniu (Spinal) i marcu (Fulgore) przyszłego roku. Fajny montaż i ten wkręcający motyw muzyczny, dobrze się to ogląda - choć raczej odświeżony temat dźwiękowy nie przebije oryginału. A skoro o tej znanej i lubianej melodii mowa, to nie mogłem nie pokazać Wam najlepszej interpretacji tego numeru.

Źródło​

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1062
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tak się robi trailery.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ja już chyba przejadłem się Tekkenami, Soul Caliburem, Mortalem, Street Fighterem.. bo jakoś ta gra nie wywiera na jakiegoś większego wow :(

EDIT: Ale cover na gitarze fajny :D

Wczytywanie...

Poleć forum