1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

premiery pomoc

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez pershing17btmPL, Wrzesień 23, 2008.

1. pershing17btmPL

pershing17btmPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam sciaglem gre pure i nie wiem czy odpalac ja na livie mam konto na irlandie a premiera byla w usa 16 wrzesnia i nie mam pojecia bo w europie premiera jest 26 wrzesnia czy jak odpale ja teraz to nie bedzie jakiegos abażura typu ban????czy to sie liczy ogolnie najszybsza premiera danej gry a nie regionu????z gory dzieki z a odpowiedz

2. Lotnik421 Xbox One

3. Korsak

Korsak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: premiery pomoc

Mi się wydaje że tu chodzi o date premiery bo równie dobrze możesz sobie ściągnąć ze stanów grę Pure, bo jak było by że na region to M$'owi posypały by się setki banów, ale moimi spekulacjami się nie kieruj bo ja nie jestem aż tak zagłębiony w temacie "czy nowe gry bez premiery w EU będą miały bana"

Wczytywanie...

Poleć forum