1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Premium BF3 Problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Macias1991, Grudzień 4, 2012.

1. Macias1991

Macias1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódzkie
    Witam serdecznie.
    Otóż zakupiłem niedawno dodatek BF 3 Premium na alledrogo.
    Zalogowałem się na konsoli na otrzymany profil w celu pobrania premium z historii pobierania.
    Kolejnym krokiem było uruchomienie gry na otrzymanym profili i w menu głównym przelogowanie się na swój profil.
    W ten sposób dodatek działa jak należy,tyle że co jakiś czas wywala z profilu bo ktoś inny logował się na innej konsoli.(co jest irytujące podczas pobierania kolejnego dodatku).
    Kuzyn zakupił podobnie konto na allegro lecz u niego po pobraniu dodatków z otrzymanego konta przypisały się automatycznie do jego profilu.
    Otrzymane konto usunął a dodatek premium nadal jest u niego.
    Nie wiem od czego to zależy że jednym automatycznie przechodzi, a inni muszą się bawić w triki i przelogowywanie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Premium BF3 Problem

On dostal dodatek jako glowny i pierwszy uzytkownik. Ty dostałeś mulitkonto dla wielu

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    No i lepiej nie kupuj na przyszłość takich kont. M$ wie kiedy ktoś je sprzeda, i prędzej czy później banan.

Wczytywanie...

Poleć forum