1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Premium, czy jasper?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Bazagazeal, Październik 10, 2012.

1. Bazagazeal

Bazagazeal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Która konsola jest lepsza? Oczywiście. Lt 3.0. No i czy premium nie rrodnie szybko jakbym miał tak grać max 2h dziennie. Będzie jakaś znacząca różnica obrazu od hdmi w jasperze niż w premiumie component? Pytam bo premium chodzi przerobiony za 200-250zl.
    Proszę o odpowiedz i liczę na pomoc.
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. debowski

debowski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Konin
    Premium to wersja konsoli jak arcade, elite czy slim. Jasper to model płyty głównej. Polecam poczytać temat o płytach głównych tutaj na forum. Wszystko się wyjaśni. Nie mniej nie kupił bym xboxa za 200 czy nawet 250zl bo może to być zephyr albo co gorsza xenon. Polecam dozbierac. Ja kupiłem Arcade Jasper z 20GB HDD, padem i całym okablowaniem oraz LT3.0 za 450zl. Więc nie wiem czy jest sens płacić 250zl za coś co nie wiadomo ile pochodzi.

Wysłano z GT540 z użyciem Tapatalk

4. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Dokładnie tak jak kolega pisze,kupisz za 250 zł a potem będziesz lamentował ,że straciłeś pieniądze nie potrzebnie.
    Sam kiedyś kupiłem dwa takie "x" i w przeciągu miesiąca padły dwa :) poszło 450 się walić,a ja kupiłem nowego jaspera.
    Dozbieraj troche.

5. Bazagazeal

Bazagazeal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Ok, dzięki wielkie.

//EDIT

Jeszcze takie pytanko. Mam slima do gry online, a jasper byłby dla innych gier. Jakbym miał jedno konto to co mam teraz na dwóch xboxach z tym ze jasper nie byłby podłączony do internetu to mogą mnie zbanowac? Czy bezpieczniej zrobic po prostu drugie konto?

//Edytuj posty, nie pisz jednego pod drugim
    ~z0nk31

6. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Jak zbanuja skoro xbox bedzie odlaczony?

7. LucyFair

LucyFair V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Przyjdą panowie w czarnych garniturach :chuncky:

a co do tematu to skoro Jasper nie będzie podłączony do neta to bana nie będzie...hmm logiczne

8. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Bana masz na konsolę nie na konto :) jak xboxa 360 z LT bedziesz miał odłączonego od neta to nie masz szans na bana :)

Wczytywanie...

Poleć forum