1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Premium hdmi

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez nico724, Listopad 20, 2009.

1. nico724

nico724 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co prawda jeszcze nie mam bana ale na wszelki wypadek chcialbym wycenic nastepujacy zestaw zakladajac ze ban bedzie czyli:

banned xbox 360 premium hdmi falcon
    -bez dysku
    -1 pad bezprzewodowy
    -kabel component
    -kabel ethernet
    -zasilacz 175W
    -ixtreme 1.6
    -naped benq
    -przejsciowka euro

zakladajac ze o ew. banie dowiem sie z infolinii czy cena zmienia sie zaleznie od tego czy mam blokade na instalowanie gier na hdd? jeszcze co prawda nie wiem czy offline tego dziadostwa nie mozna zalapac.

Po prostu zauwazylem jak tanie sa oryginaly i stwierdzialem ze lepiej zostawic dysk, headset kupic arcade i grac na oryg tym bardziej ze mam jeszcze 13 miesiecy golda.

Prosze o wycene

1)zbanowanego zestawu
    2)takiego samego niezbanowanego zestawu

2. Lotnik421 Xbox One

3. nico724

nico724 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    . up

Wczytywanie...