1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Preorder Dragon's dogma.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Favi413, Listopad 26, 2011.

1. Favi413

Favi413 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.Co sądzicie o grze Dragon's dogma i czy opłaca się zamawiać preorder.

2. Lotnik421 Xbox One

3. RastaManiu

RastaManiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dzierżoniów, Polska
    Dołączam się do pytania. Ogólnie kręcą mnie gry o wątkach fantasy a do tego mitologicznych potworach itp itd. i jestem ciekawy tej gierki bo zapowiada się całkiem przyzwoicie. I tak teraz myślę, ponieważ mam ograniczony budżet i kupuje jedną porządną gierkę co miesiąc i tak sobie myślę że w Lutym Reckoning, Marzec to Naruto Ultimate Ninja Storm Generations, Kwiecień Wiedźmin 2 Zabójcy królów no a właśnie maj .. może to Dragon's Dogma właśnie ??

4. CrossSleet5

CrossSleet5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    a ME3? nie planujesz?

widziales gdzies preorder naruto? tez jestem na to chetny.

5. RastaManiu

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dzierżoniów, Polska
    No właśnie dzisiaj szukałem i znalazłem tylko Naruto Shippuden i tam pisze, że w Kwietniu jest premiera co koliduje z moim zakupem Wiedźmina 2 Mrocznej Edycji :(

No właśnie z ME3 tak się zastanawiam bo nie grałem ani w 1 ani w 2 i nie wiem czy to czy może Final Fantasy XII albo coś innego.

6. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W maju kup Max Payne 3;) A wracając do Dragons Dogma - szykuje się niezły, ale tylko niezły slasher z elementami RPG. Na trailerach wypada fajnie, ale niestety pojawiają się negatywne opinie ludzi, którzy mieli okazję w to zagrać (głównie narzeka się na niedopracowanie, ale to w końcu beta).

7. RastaManiu

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dzierżoniów, Polska
    No a co w Marcu kupić ? :p

Wczytywanie...

Poleć forum