1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

prestiżowanie w COD BO2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez PL M4RC1N, Listopad 17, 2012.

1. PL M4RC1N

PL M4RC1N Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jastrzębie Zdroj
    Witam mam pytanie co daje prestiż w tej grze , czy się wogóle opłaca, czy np. bede mogł po zrobieniu prestiżu odblokować od razu taktikala czy coś w tym stylu

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawid813

dawid813 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    prestiż jest od 55 lvl bodajże i poprostu jak aktywujesz prestiż wszystko bd miał na nowo do odblokowania

4. PL M4RC1N

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jastrzębie Zdroj
    to wiem ale jest funkcjia za prestiż odblokowanie nowej klasy i żetony, chodzi mi o to czy za te żetony od razu idzie coś kupić czy trzeba czekać aż zostaną odblokowane i dopiero kupić

5. roch0

roch0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Odp: prestiżowanie w COD BO2

Gdzieś słyszałem, że aby odblokować wszystkie bronie i perki w tej grze trzeba zrobić 1 prestiż, potem jak sama nazwa wskazuje dla prestiżu wśród graczy można wbijać.

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2

6. PL M4RC1N

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jastrzębie Zdroj
    ok już wiem, zrobiłem prestiż i można se odblokować jedną rzecz która zawsze będzie.Dodadki do broni wszystkie zostają co odblokowałem . Temat zamknięty

Poleć forum