1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prestiżowy Modern Warfare 2 w Empiku – sprostowanie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez igorro, Wrzesień 9, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Wczoraj napisaliśmy o oferowanym przez Empik przedpremierowym zamówieniu prestiżowej paczki Modern Warfare 2. Ponarzekaliśmy na cenę, podając przykład dużo korzystniej wycenionej edycji do nabycia w amerykańskim sklepie Amazon. A teraz pora na sprostowanie.
    Autor newsa przeprasza za błąd w obliczeniach dotyczących teoretycznej wysyłki paczki Modern Warfare 2 Prestige Edition do Polski. Wliczając cło (wyższe, niż założyłem) i przesyłkę (droższą, ale również szybszą niż przyjąłem) faktyczna cena ostateczna zamówienia wyniesie około 750 złotych. Nie jest to kwota drastycznie różniąca się od tej, która znajduje się w Empiku.

Pamiętać należy jeszcze o tym, że żaden z europejskich sklepów sieci Amazon (Francja, Niemcy) nie podał jeszcze ceny zestawu. Zaś sieć HMV, która miała tę edycję na wyłączność w Wielkiej Brytanii informuje, że została ona wyprzedana. Cena wynosiła 149,99 funtów (700 złotych).
    Oczywiście handlarze na e-bayu żyją na jeszcze innym poziomie niż sklepy i zestawy tam oferowane można nabyć nawet za 350 funtów (ponad 1600 złotych). Wybór jak zwykle należy do klienta, jednak patrząc przez pryzmat powyższych danych, oferta Empiku wydaje się już całkiem sensowna.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=48172

2. Lotnik421 Xbox One

3. LowMen

LowMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Malbork
    Kupiłbym gdybym był milionerem :D Nie wiecie może czy bedzie możliwość kupienia hardened edition w Polsce?

4. KrzQ1

KrzQ1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    i po co zakladac nowy temat?? nie mozna edytowac?? dla mnie bez sensu zachowanie, i ty niby modem jestes? smieszne

5. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nowy news to zakładam nowy temat.

6. meloncom

meloncom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    opoczno
    czytając posty w pierwszym temacie informującym o tejże edycji MW2 po prostu musiał pojawić się uśmiech na mojej twarzy... a dlaczego ?? Każdy narzekał, że cena, cena, cena... Jestem miłośnikiem militariów, sam posiadam broń i znam ceny rynkowe, dlatego dziwi mnie, że ktoś ma pretensje do kosztu tej edycji. A sprawdził ktoś ile kosztuje noktowizor ?? Gry nie są wydawane po to, żeby twórcy do nich dokładali...

7. -rascal-

-rascal- Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chrzanów
    nie ma co narzekać... Zawsze znajdą się tak zagorzali fani którzy lekką ręką wydadzą te 7kilka stów. Ja nie należę do tego grona;)

8. KrzQ1

KrzQ1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    a ja kupie bo tez lubie bron i tego typu pochodne
    gram w paintballa i uwielbiam bron palna, a noktowizory to tak od 1000zl polecam wzwyz;)

9. CritiCalz

CritiCalz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No to mam w d.upie ich prestiżową edycję i zapewne nie tylko ja. Wstyd tak zdzierać. Spodziewałem się 400 zł ale 750 zł to przechodzi pojęcie... Dla niektórych polaków toż to połowa wypłaty...

10. meloncom

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    opoczno
    lubie gdy wszyscy czytaja poprzednie posty... ten akurat powala inteligencja

po pierwsze, ta edycja to jedna wersja z trzech dostepnych, nie pasuje to nie kupuj, bedzie kogos stac na edycje w metlowym opakowaniu to ja wezmie...proste!!!
    po drugie - kup MW2 i noktowizor osobno, na pewno zaplacisz mniej LOL no kur.a :confused: jesli ktos chce sie pobawic noktowizorem to kupi ta edycje z pocalowaniem reki

11. CritiCalz

CritiCalz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ty, panie inteligencie, tak się składa że wiem ile będzie opcji. Ale ja się wypowiadam konkretnie o jednej ! Taki mądry jesteś to zostań nauczycielem a nie tutaj się popisujesz jaki to świetny i inteligenty jesteś.

12. vantom

vantom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  13. meloncom

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    opoczno
    CritiCalz - nie dzięki, już mój brat jest nauczycielem a ja wole zarabiać więcej :DD (ironia - gdyby ktoś pytał)

wydawanie 3 edycji jest bardzo rozsądnym posuniąciem, bo gra trafi w ten sposób w gusta osób z większym jak i mniejszym "portfelem"
    wspomniana edycja jak widać kosztuje 800zl (ta jedna złotówka to wielka łaska), metalowej edycji nie podano ceny (będzie około 260 - 300zł), zaś zwykłe zielone pudełeczko dvd to 215zł więc co kto lubi
    najpewniej osoby oburzające się ceną i tak ściągną MW2 z neta, dla mnie to lekka hipokryzja

14. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    wszystko fajnie, pieknie, slicznie, noktowizor fajna sprawa. ale za 799zl to mam konsole. dlatego ta wersja nie jest dla "zwyklych zjadaczy chleba".

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum