1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Preview Program nowego interfejsu dostać aktualizację (pewnie późnym wieczorem)

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez CasperPL, Wrzesień 29, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. CasperPL

CasperPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Babimost
    Jeśli ktoś zapisał się na Preview Program nowego interfejsu i został zaakceptowany, to dzisiaj powinien dostać aktualizację (pewnie późnym wieczorem).

Źródło: Willkommen bei Facebook

Dear Xbox LIVE members,

Just three months ago at E3 2010, I shared with you the latest entertainment experiences coming to Xbox LIVE, including ESPN and Zune music. Today, I’m excited that tens of thousands of you will receive an advanced look at these new experiences through the Xbox LIVE Preview program.

What you’ll find is that we’re continuing to bring you amazing content to enjoy on Xbox LIVE, we’re making your entertainment social and interactive, and we’re continuing to refine and build on our best experiences.

With this update, we are adding 3,500 live and on-demand sporting events per year, including out of market games, from ESPN3.com and 11 million music tracks from Zune at launch in the US. We are also adding Netflix search to existing features like movie parties to ensure Xbox LIVE continues to be the best way to enjoy Netflix.

With ESPN on Xbox LIVE, available to members in the US, we’re building in interactive features that will let you keep up on the latest scores from around the sports world without leaving the game you’re watching, follow your favorite leagues, predict a winner and see how the rest of the community voted on a particular game. The social nature of our LIVE platform will let you voice chat with up to seven friends on the other coast while watching the big game as if they were sitting next to you in the stadium.

Last year, we delivered tens of thousands of videos instantly in up to 1080p HD to Xbox 360 for the first time, and this fall with the expansion of the Zune music experience on Xbox LIVE, members in the US, U.K., France, Italy and Spain can enjoy unlimited, instant streaming of millions of songs via a Zune Pass music subscription and see what their friends are listening to on the largest screen in the house. What’s better is that you’ll be able to enjoy Zune music and video across your Xbox 360 console, PC and, this holiday, Windows Phone 7.

Also included in this Xbox LIVE update is the launch of Netflix on Xbox LIVE in Canada, a refreshed Xbox LIVE dashboard and updated Xbox LIVE Family Settings so you can help choose the right play and viewing settings for your family.

But this is only the beginning. With the launch of Kinect for Xbox 360, I truly believe that the best of Xbox LIVE will become extraordinary. This amazing technology will allow you, your friends, and family to navigate ESPN, Zune, Sky Player, and Last.fm on Xbox LIVE with just the sound of your voice and the wave of your hand.

I’m also excited to confirm that Video Kinect will integrate with Windows Live Messenger at launch, so Xbox LIVE members can video chat with hundreds of millions of PC users around the world. Video Kinect will use Kinect to bring the people you care about right into your living room without a headset, and adjust automatically to capture everyone in the room.

Every year we’ve pushed ourselves to deliver the best games and entertainment, and I’m incredibly proud of my team, and what we’re delivering to Xbox LIVE this fall. Our goal is to continue innovating and delivering experiences that are meaningful to you. So you can enjoy the entertainment you want, with the people you care about, in a simple way. Keep playing, keep sharing, and keep pushing us.

See you on LIVE,

Marc Whitten

Gamertag - Notwen

Przetłumacz google:

Drodzy Xbox LIVE członków,

Zaledwie trzy miesiące temu na targach E3 2010, podzieliłam się z wami najnowsze rozrywki doświadczeń pochodzących z usługą Xbox Live, w tym ESPN i muzyki Zune. Dzisiaj, jestem podekscytowany, że dziesiątki tysięcy otrzymasz zaawansowane spojrzeć na te nowe doświadczenia poprzez Xbox Live Preview Program.

Co znajdziecie to, że jesteśmy nadal przynoszą niesamowite treści aby cieszyć się na Xbox LIVE, robimy społecznej i rozrywki interaktywnej, a my dalsze udoskonalenia i rozwijania naszych najlepszych doświadczeń.

Dzięki tej aktualizacji dodajemy 3500 na żywo i na żądanie imprez sportowych rocznie, w tym z gry rynkowej, z ESPN3.com i 11 mln utworów muzycznych z Zune na rynek w USA. Jesteśmy również dodanie Netflix przeszukiwanie do istniejących funkcji, takich jak strony film w celu zapewnienia Xbox LIVE nadal jest najlepszy sposób na cieszenie Netflix.

Z ESPN na Xbox LIVE, dostępny dla użytkowników w Stanach Zjednoczonych, budujemy w interaktywnych funkcji, które pozwolą utrzymać się na najnowsze wyniki z całego świata sportu bez wychodzenia z gry patrzysz, śledzić swoje ulubione ligi, przewidywania Zwycięzca i zobaczyć, jak reszta społeczność w głosowaniu na danej gry. Społeczny charakter naszej platformy Live pozwoli na czat głosowy z siedmiu przyjaciół na drugie wybrzeże podczas oglądania wielkiej gry, tak jakby siedzieli obok siebie na stadionie.

W ubiegłym roku wydał dziesiątki tysięcy filmów w tam do 1080p HD do konsoli Xbox 360 po raz pierwszy, a jesienią tego roku wraz z rozwojem doświadczenia Zune muzyki na Xbox LIVE, członków w USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch i Hiszpania mają nieograniczony, instant streaming milionów piosenek za pomocą abonamentem Zune Pass muzyki i zobaczyć, co ich znajomi słuchania na największym ekranie w domu. Co lepsze jest to, że będziesz mogła cieszyć się muzyką i wideo w Zune Xbox 360 PC konsoli, a to święto, Telefon Windows 7.

Również zawarte w tej aktualizacji Xbox Live jest rozpoczęcie Netflix na Xbox LIVE w Kanada, odświeżone Xbox LIVE deski rozdzielczej i aktualizacja Xbox Live Family Settings, aby pomóc wybrać odpowiedni gry i ustawienia wyświetlania dla Twojej rodziny.

Ale to dopiero początek. Wraz z wprowadzeniem Kinect na Xbox 360, wierzę, że najlepsze z Xbox LIVE będzie niezwykłe. Ta niesamowita technologia pozwoli, przyjaciół i rodziny, aby przejść ESPN, Zune, Sky Player i Last.fm na Xbox LIVE tylko z brzmienia głosu i ruchem ręki.

Jestem też podekscytowana, aby potwierdzić Video Kinect będzie integracja z Windows Live Messenger na rozpoczęcie, tak Xbox LIVE członków może wideoczat z setek milionów użytkowników komputerów na całym świecie. Video Kinect użyje Kinect wnieść osób, które dbają o prawo do własnego salonu bez zestawu słuchawkowego i dostosowują się automatycznie do przechwytywania wszystkich w pokoju.

Co roku mamy pchnął nas do dostarczania najlepszych gier i rozrywki, i jestem niezwykle dumny z mojego zespołu, a co nam dostarczanie do Xbox LIVE tej jesieni. Naszym celem jest nadal innowacje i dostarczanie doświadczeń, które mają znaczenie dla ciebie. Dzięki temu możesz cieszyć się rozrywką chcesz, z ludźmi, zależy, w prosty sposób. Przechowywać w przechowywać udostępniania i przeć do nas.

Do zobaczenia na żywo,

Marc Whitten

Gamertag - Notwen

Źródło: Xbox Press : A Letter from Marc Whitten: The Fall 2010 Xbox LIVE Update

2. Lotnik421 Xbox One

3. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Preview Program nowego interfejsu dostać aktualizację (pewnie późnym wieczorem)

Za takie coś powinny sypać sie warny! Jak mozna użyc Google translate i odrazu skopiowac to na strone? Przeciez to zdanie wogóle nie ma sensu.
    Co roku mamy pchnął nas do dostarczania najlepszych gier i rozrywki- wytłumacz mi co to oznacza i to: Jesteśmy również dodanie Netflix przeszukiwanie do istniejących funkcji, takich jak strony film w celu zapewnienia Xbox LIVE nadal jest najlepszy sposób na cieszenie Netflix.

"Do zobaczenia na żywo" To mnie wręcz rozbawiło... do zobaczenia na LIVE jak cos, no chyba że od dzisiaj na xbox live mowimy xbox na żywo. Haha.

Ps. "Przetłumacz google" Co oznacza słowo przetłumacz google? Że co mam ci przetłumaczyc co znaczy słowo google? Jak juz to tłumacz google
    Ps.2 To że piszesz w opisie profilu ze jestes niedosłyszący to mnie to szczerze gowno obchodzi, ja chcem miec prawidłowego newsa, a jak nie potrafisz pisac poprawnie po polsku to nie pisz najlepiej NIC

Jedyne co moge powiedziec to

4. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Nie unoś się tak :). Większość ludzi gówno obchodzi że nie znasz języków.

Poza tym "Tłumacz Google" jest częściowo bardziej zrozumiały niż wypowiedzi niektórych użytkowników na forach...

5. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    PatrixOK pisze się "chcę" a nie "chcem", więc nie pouczaj innych. A co do newsa to tyczy się usług z których Polacy mieszkający w Polsce niezbyt mogą korzystać :D

6. CasperPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Babimost
    Ale czytanie rozumiem , tylko potrafi pisze ,tylko większy migać gest ani nie mowy polski, dlatego jestem niedosłyszący.

Jestem bardziej znany język angielski ,nie wiem mam pisze problem polski.

7. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ale ja sie nie unosze :) A co do jezyków to mam ci to przetłumaczyc w ciagu 5 min poprawnie po polsku? Kto jak kto ale z Angielskim to ja problemow nie mam
    YyY ;O?? WTF?

8. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    Patrix przeczytaj jego sygnaturkę i zrozumiesz ... może.

9. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wlasnie czytałem... tylko to i tak nie usprawiedliwa :)

10. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Nie chce mi się czytać.

Chodzi o ten nowy filmik przy włączeniu konsoli ?

11. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    I jeszcze o całkiem inny wygląd inferjesu. To tak w skrócie

12. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Omg PatrixOK, jak masz jakiś problem, to weź utnij se uszy i próbuj się uczyć rosyjskiego albo chinskiego. Powodzenia. Poza tym, nie każdy zna BDB angielski, i nie każdemu chce się tłumaczyć... Masz jakieś wąty do tłumaczenia? Wyslij PW z twoją wersją, autor chętnie ją wykorzysta. W każdym twoim poście się pienisz. Opanuj testosteron !

A ja się nie zapisałem bo chcieli imie i wogóle wszystkie dane. :)

13. Jarek882

Jarek882 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bełchatów
    Czyzby dzisiaj polecialy bany bo nie rozumiem? Jest tak przetlumaczone ze az sie odechciewa czytac i lepiej napisane jest w angielskiej wersji.

14. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Supcio ja sie dostałem na bete :D już nie moge sie doczekać :D

15. CasperPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Babimost
    ja też ;)

16. TomalasPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    O której jest ten późny wieczór??

17. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ta je panie kapitanie ;]

Ps. Ale jak cos to moge se wydlubac oczybo ja patrze oczami... nie wiem jak jest u ciebie ale normalny czlowiek patrzy oczami ;)

18. CasperPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Babimost
    Major Nelson został potwierdź ale trochę późno.

19. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    u nsa pozny wieczor bo u hambuegerstwa bedzie dopiero wczesny wieczor :) co moze ostatecznie skonczyc sie na naszych godzinach porannych.

20. TomalasPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Czyli pewnie po 00 tak?
    Edit// @up no możliwe :D tak czy inaczej jutro wstane i zostane przywitany nowym cudownym dashem :D

21. zerthimon

zerthimon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    powiat Łękołowy
    Czy poprawnie czy nie, w Polsce i tak nie ma tegoż programu bo i live'a jeszcze niet!

CasperPL jest z Babimostu a jak wiadomo ziemia babimojska od wieków polska ;) Często tam bywam i powiem wam, że tereny są tam piękne. To tak na marginesie.
    Pozdrawiam!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum