1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

prezent - chce kupic xboxa360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez andrzej_j, Grudzień 13, 2012.

1. andrzej_j

andrzej_j Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.
    Potrzebuje pomocy. Chce kupić siostrze xboxa, ma 4 dzieciaków, przydałby się taki sprzęt. Ale nie ukrywam że nam się nie przelewa. Nie stać mnie na nowe gry. Potrzebuje instrukcji i wyjaśnienia w temacie : jakiego xboxa mam kupić ? dysk ? ma być z kinectem bo dzieciaki o tym ciągle gadają. Czy to musi być specjalny xbox ( na co zwrocic uwage przy zakupie) , żebym mógl samemu wypalić grę. o co chodzi z tym Lt ?
    muszę miec nagrywarkę - to wiem. Najlepiej jakiś instruktarz jak dla świeżaka - bo nie mam pojęcia o konsolach. co i jak zeby samemu wyplić gre, co mam zrobic w tym xboxie zeby to grało i działało. Widziałem ze w sklepach daja do zestawu 2/3 gry. czy po przeróbce oryginalna gra bedzie działać ? Sorry - patrzyłem troche na forum . ale nie ogarniam tego, pracuje teraz 6 dni po 12 godzin zeby coś uzbierać. a ten xbox to widze ze 1400zl trzeba dać . widziałem także że jak sie gra live to mozna dostac bana i potem taki xbox jest tańszy - bo ktos sie pozbywa.
    Dzieciaki nie beda grały przez neta bo na wiosce jest tylko tepsa - a siostrze szkoda kasy na abonament i internet - po prostu nie ma kasy przy 4 dzieciakow. czy taka zbanowana konsola to dobry pomysl ? dzieki ekipa z gory za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    kup zbanowaną konsolę Jasper ale zamiast przeróbki LT (i przy okazji dodatkowy koszt kupna nagrywarki Ihas) wrzuć RGH
    Trochę trudniejsze do ogarnięcia z początku ale jak już się to skuma to robi z xboxa prawdziwy kombajn.
    skoro nie będziesz grać online to taki wybór będzie idealny a SAMĄ konsolę z RGH wyrwiesz już za ok. 550,- jak dobrze poszukasz.
    RGH daje Ci możliwość uruchamianie gier bezpośrednio z dysku twardego (każdego - dysk nie musi być dedykowany do konsoli, ograniczeniem jest wielkość: do 2 TB) bez potrzeby nagrywania płyt i zabawy z zabezpieczeniami

4. mokwas

mokwas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak, koniecznie Jasper, nie kupuj starszych wersji konsoli.
    Chodzi oczywiście o konsole z drugiej ręki.

5. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Kupisz jej xbox za 550-600zl slimke z lt 3.0 rgh to raczej zbyt skomplikowane.na lt 3.0 się wkłada płyte do nagrywarki skan abgx 360 na ustawieniu autofix level 3 i nagrywa się clonecd lub imgburn z pliku .dvd szybkością 2.4x. skąd pomysl a 1400zl? za tyle masz zestaw dysk 250gb+kinect . Jak nie mają netu skąd gry?

6. Haremhaton

Haremhaton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    RGH jest trochę skomplikowane na początku i potem podczas aktualizacji, ale naprawdę bardzo szybko można to ogarnąć. I, co ważne, nigdy nie trzeba więcej w nie nic wkładać. Przy LT3 dzisiaj działa, ale np. jutro Microsoft wyda nowego dasza i działać może przestać.

Powiedz ile mniej więcej lat mają te dzieciaki? Najstarszy chociaż? Bo to one mają ogarnąć RGH lub LT 3.0, prawda?
    Co do neta to rozumiem, że w ogóle jest tylko nie chce siostra płacić za za abonament Gold, tak?

7. andrzej_j

andrzej_j Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki za odpowiedzi - Siostra nie ma neta , wiec granie xboxem przez gold tez odpada. jak trzeba cos w grać przez neta, to ja to mogę u Siebie zrobić. Ciekawie wygląda odpowiedz ze montuje dysk do xboxa np 500GB i tam wgrywam gry i mam swiety spokoj , dzieciaki maja 6-12 lat i jest ich czwórka. Wgraniem gier muszę zająć się ja, one tego nie ogarną - mam nadzieję że ja tak. Wiem ze piszę na "leniucha" ale ciągle w pracy jestem po 12 godzin. Napisałby mi ktoś albo linki albo punkt po punkcie co mam zrobić żeby to miało ręce i nogi. i takie pytanie, fajnie zeby ten xbox mial kinecta i jak bedzie konsola zbanowana z RGh z dyskiem , to czy gry kinect beda działac takze ? ( na chlopski rozum - mysle ze tak ) , na ten dysk wrzucam gry .iso np z torrenta jakiegos pobrane i działa wtedy? widziałem opisy w grach l.t 2.0 / l.t. 3.0 - o co w tym chodzi ? Jak mi ktos odpisze bede bardzo wdzieczny - wigilia juz bardzo blisko, dzieciaki by sie ucieszyly, - jestem w miare kumaty , mam 30 lat , od nastolatka siedze przy kompie - ale konsole to dla mnie zagadka. NA peceta nie ma problemu sciagnac gre i wypalic , ale konsola ? ? nie mam pojecia. czekam na odpowiedz - Jędras :)

Wczytywanie...

Poleć forum