1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prezent dylemat

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez dziunia, Luty 5, 2016.

1. dziunia

dziunia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie!

Mam nadzieje ze dobrze trafilem. Jeszcze mam troche czasu bo do maja ale wole zaczac myslec juz o tym teraz. Chodzi o to iz w maju moj chrzesniak bedzie mial komunie i sie zastanawiam nad prezentem. Wacham sie pomiedzy prezent z grawerem a konsola. Ten pierwszy bedzie jako pamiatka a ten drugi mysle ze moze sie bardziej spodobac ze wzgledu na czasy w jakich zyjemy. Kopmuterey i gry na pierwszym miejscu dla dzieciakow. Wiec jak juz sie uporam z tym dylematem jaka konsole proponujecie? Wpsomne ze to poczatek mlodego w tym temacie znaczy sie temacie konsol.

Ostatnia edycja: Luty 22, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Osobiście nie jestem za kupowaniem tego typu prezentów na komunie według mnie lepsze są rowery czy tez coś podobnego ale odpowiadając na twoje pytanie coś z grawerem jest dobre jako pamiątka ale czy chrześniak faktycznie będzie się tak cieszył jak przy konsoli ?

Konsol jest wiele na rynku tzn zestawów , sądząc po miejscu w którym zadajesz pytanie rozumiem ze zdecydowałaś się na konsole XBOX czy inne tez wchodzą w grę ? Kolejne pytanie nowa czy używana , kinect czy bez kinecta no i najważniejsze nowa generacja czy stara tzn xbox 360 ?

Wszystko zależy od budżetu jaki masz na konsole bo opcji jest wiele by zaproponować .

4. szuldi

szuldi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To troche taki temat ps4 czy x one. Mozesz spodziewac sie roznych opinii z ktorych ciezko Ci bedzie podjac decyzje. Ja posiadam obie konsole. Jesli ja mialbym wybierac dla swojego dziecka ktoras z konsol to wybralbym xbox one. Dokupisz dzieciakowi abonament ea acess na rok za 80 zl i bedzie mial kilkanascie gier na start

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum