Prezentacja Battlefield 5 odbędzie się w przyszłym tygodniu

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Wiele na to wskazuje, że fani strzelania nie będą w przyszłym tygodniu narzekać. Wcześniej pojawiły się plotki dotyczące ujawnienia tegorocznej odsłony Call of Duty, a w Sieci pojawiają się również informacje o specjalnym pokazie DICE, na którym zostanie odsłonięta nowa odsłona Battlefielda.

Dziennikarze niemieckiej witryny Play3.de poinformowali, że zostali zaproszeni na światową premierę nowej odsłony Battlefielda. Wydarzenia ma odbyć się w piątek, 6 maja, a transmisje będziemy mogli śledzić o godzinie 22:00 za pośrednictwem Twitch.TV.

„Przyszłość Battlefielda nadciąga i zapraszamy na światową premierę. W dniu 6 maja ujawnimy kolejny kamień milowy dla serii Battlefield. Zapraszamy na spotkanie naszym kreatywnym zespołem z DICE.”
Warto na pewno dodać, że nie możemy spodziewać się wielkiego show. 12 czerwca odbędzie się specjalna impreza Electronic Arts, na której mamy otrzymać wszystkie szczegóły dotyczące produkcji.

Sytuacja wygląda naprawdę interesująco, ponieważ w czwartek ma odbyć się podobna impreza, jednak na którą zaprasza Inifnity Ward. Autorzy mają prezentować szerokiej publiczności nową odsłonę Call of Duty.

Imprezę potwierdzili dziennikarze IGN.



 

Mariusz86

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Byle tylko nie okazało się,że dostaniemy kolejną strzelankę osadzoną w przyszłości....
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Oby nie hardline 2
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Oby nie hardline 2

Dokładnie , mam nadzieję że to będzie osadzone w czasach II wojny światowej :) lub w czasach teraźniejszych z naciskiem na normalne bronie :)
 

warone

Banned
Użytkownik
Normalna kontynuacja 3,4 z troche bardziej nowsza technologia , mówią technologia nie mowie o laserach itp a nowszych modelach pojazdów i broni konflikt w innym miejscu i nowe otoczenie i tyle . Wątpię w 1, 2 wojnę tym bardziej nie będzie to hardline 2 nie robi tego visceral studio
 

DarthOne

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Obstawiam na wydarzenia z bliskiego wschodu do 20 lat wstecz. Chyba że coś europejskiego, jak Kosowo czy wschód Ukrainy.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Bad Company 3 albo Hardline 2 z chęcią bym zagrał.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Bad Company 3 albo Hardline 2 z chęcią bym zagrał.
Chyba sobie żarty stroisz z tym Hardline 2 :eek:
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Bad Company 3 albo Hardline 2 z chęcią bym zagrał.
Hardline 2
to byłby strzał w kolano. Podobno leżącego się nie kopie :D. Jedynka to CS-owo podobny twór z gorszą grafiką i fatalną optymalizacją. Po Battlefront i Hardline to ja bym się cudów nie spodziewał. Kolejne badziewie do trzepania kasy za DLC.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mi się Hardline bardo podobał a to że jedynka miała wiele problemów nie znaczy że nie mogą wyciągnąć wniosków ich poprawić.
 

synek03

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Poproszę 2WŚ, już mam dosyć tego sci-fi w FPS

tapnięte z Note 4
 

warone

Banned
Użytkownik
2ws w kampanii ok ale w multi ? I co będziemy jeździli traktorem ? Nie mowie by latać statkiem kosmicznym ale nie 2ws. Najlepiej jakiś obecny okres jezeli chodzi o multi a si giel może być nawet toporkiem i dzidą
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A ja mam najnowsze info które udało mi sie wygrzebać w sieci, ponoć jeden z twórców gry Batalion 1944 grał już w najnowszą część BF i jest pod bardzo wielkim wrażeniem rozmachu produkcji. Wiecie możemy sie tylko domyślać dlaczego twórca gry Batalion 1944 gra w nowego bf, lecz mi się wydaje ze dostaniemy coś właśnie z tego okresu :)
gftrr.jpg
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
@o M a c z 0 S to by była świetna wiadomość :D Ja tam bym się ucieszyła ;-)
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja też.
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
https://ctrlv.cz/Rj1H , czo to będzie to ???
 

Mariusz86

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Podobno dziś ma wyciec pierwszy materiał z nowego Bf-a :)
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Oby to było to :) Jak widac w przypadku COD kosmiczne ploty stały się faktem mam nadzieję że tu będzie podobnie i dostaniemy BF1944
 

warone

Banned
Użytkownik
Jako oddzielny bf może by pasowało ale jako bf5 :/
 

Mariusz86

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jako oddzielny bf może by pasowało ale jako bf5 :/
a to musi wyjść Bf5? nigdzie nie widziałem plotek o tym,że miała by być to konkretnie "piąteczka".
Mógłby wyjść spinn-off coś jak Hardline i tutaj było by świetnie gdyby okazało się to wreszcie czymś związanego z przeszłością.
 

Do góry Bottom