1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prezentacja kolekcjonerskiej edycji Dragon Ball Z: Battle of Z

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 19, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Sympatycy "Smoczych Kul" mogą już szykować się na najnowszą przygodę z Goku w roli głównej. Jeśli macie trochę gotówki i wolnego miejsca na półce, możecie zainwestować w edycję kolekcjonerską produkcji Namco Bandai. Jest ładna figurka, art-book oraz DLC.

Edycja kolekcjonerska będzie zawierać:
    - Pełną wersję gry wraz z premierowym DLC - Goku Naruto Uzumaki Sage Mode
    - Art-Book
    - 25-centymetrową figurkę Goku

Całość prezentuje się bardzo sympatycznie, choć kosztuje trochę dużo – za tak wypasiony zestaw należy zapłacić około 400 złotych. Nie jest to astronomiczna suma, ale w tej cenie można mieć jeszcze jedną grę – oczywiście wszystko zależy od upodobań.

Dragon Ball Z: Battle of Z wyląduje na sklepowych półkach za 36 dni.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. stawik997

stawik997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Nie jarają mnie chińskie bajki ale figurka całkiem przyjemna.

4. skyDragon

skyDragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kęty
    Tak dla ścisłości to nie chińska bajka tylko anime, a co do kolekcjonerki może i by sie kupiło, ale ta gra to nie to samo db co kiedyś.

Wysłane z mojego Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1679
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Do diabła.. Jakoś ta figurka mi nie podchodzi.. :/ Art Book jeszcze ok.. Ale figurka taka sobie.. Jakoś tak twarz zbytnio mi nie odpowiada. I z drugiej strony figurki z DB, aż proszą się o to by były ruchome (części ciała). Nie wiem jak fachowo nazywają się takie figurki ale kiedyś na ebay widziałem konkretne figurki (ruchome) z DB :D - taa ślinka mi pociekła :D

6. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ciekawe ile sama figurka:)

Wczytywanie...

Poleć forum