1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

prince of persia 2010 - diabeł

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SHC, Czerwiec 16, 2010.

1. SHC

SHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    czesc,
    mam pewien problem z gra pop: tfs 2010
    albowiem nie moge przejsc tego demona, na poczatku jest tak, ze Malik i ten demon sie bija, o potem ja sie wpieprzam i zaczynam sie z nim lac, jest juz 2;ga runda (w pierwszej wyrzucilem mu miecz i strzelal do mnie kulami) i teraz w 2giej atakuja mnie jego slugi, ktorych rozwalam i potem jego musze, ma 2 paski zycia, kiedy juz dochodze do peirwszego paska on upada na kolana i zaczyna sie regenerowac, gdy naciskam A aby na niego naskoczyc i zrobic atak ostateczny odrzuca mnie, i tak w kolko.
    czy wie ktos co musze zrobic?
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maxved

Maxved Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    musisz zrobić tak. kiedy walczysz z ratashem, po tym jak on odzyskuje miecz, i wysyla slugusów odsuń się od niego, i bądź na zewnątrz od potworków, a kiedy on wystrzeli kule, wcisnąć b(unik). chodzi głównie o to,żeby to on sam strzelał w te potworki, później nawalaj w nogi i po sprawie

4. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Bo przy tym ataku ostatecznym kiedy na niego wskakujesz. To jest w pewnym momencie na chwilę spowolnione minimalnie tempo i świeci siętwój miecz. W tym właśnie momencie masz wcisnąć przycisk którym walisz mieczem.

5. neehooyah

neehooyah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    w momencie kiedy wyskakujesz do góry musisz zadać cios - wciśnij szybko kilka razy przycisk od uderzania mieczem (nie pamiętam już który to, chyba X), powinno zadziałać
    jeśli nie to powtórz sytuację, tyle że musisz przycisk od miecza przytrzymać

jedno z powyższych powinno zadziałać

Wczytywanie...

Poleć forum