1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prince of Persia Cz opłaca się.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Chrupek119, Sierpień 11, 2011.

1. Chrupek119

Chrupek119 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam pytanie czy opłaca się zagrać w Prince of Persia z 2008r.Chodzi mi o to że przy tylu nowych grach które wychodzą czy ta gra jest jakaś szczególnie dobra i czy opłaca się ja ściągać z internetu,mnie ogólnie bardzo podoba się ten cały cel-shading,ale jeżeli gra jest do bani to po co mam ja ściągać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. robson4141

robson4141 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Moim zdaniem warto zagrać w ta grę, niejest moze jakas wybitna ale dosyc fajna, Co prawda jest monotonna robisz w kółko to samo zabijasz bosów itp. Ja grałem i mi sie spodobała. Zależy to od twojego gustu ;D Ta gra ujeła mnie swoimi efektami podczasz walki i w ogóle wygląda ładnie ^^

4. RajdeN

RajdeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rojca
    troche bez sensu to pytanie, jezeli pytal bys o kupno orginalnej to bym zrozumial, a tak plyta Verbatim 8.5 kosztuje 4 zl wiec nie jest to duzy wydatek, a zarazem jakies 'wyzeczenie'

5. Chrupek119

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A czy grafika jest rzeczywiste tak ładna jak na filmikach,ponieważ oglądając filmiki na YouTube wydaje mi się że gra wygląda za dobrze jak na grę z 2008r.

6. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Gra wygląda rewelacyjnie. W połączeniu z fabułą, udzwiękowieniem i grywalnością daje to wręcz zabójcze połączenia. Według mnie obowiązkowa pozycja dla wszystkich miłośników tego typu gier. Jeżeli masz wątpliwości to obejrzyj sobie review na GAMETRAILERS.COM.

7. Gambit95

Gambit95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    4 zł? O cholera w jakim to mieście ? W moim kosztuje coś koło 8 zł - 8.50 zł czy coś takiego.

8. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    W każdym 4-5 . Jak więcej to mieszkasz na wsi albo kupujesz u pani Krysi w kiosku ruchu.

Sent from my X10i

9. Chrupek119

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Już pobieram z IloveTorrents.com za około 1.30 godziny powinno się pobrać.

10. Kamilos100

Kamilos100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na allegro 10 szt około 30zł, dolicz do tego przesyłkę np. kurierską pobraniową 20zł razem masz 50 zł czyli 1 płytka 5 zł, zawsze te 3zł taniej w twoim przypadku. Chyba że przesyłkę weźmiesz inną to jeszcze taniej będzie.

11. petroz

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    na allegro oryginalna gra kosztuje 25zł na aukcji kup teraz PRINCE OF PERSIA TANIO !!! WARTO!!! (1745822227) - Aukcje internetowe Allegro
    a na gametrade najpewniej jeszcze taniej - może nawet byś za stare trampki wymienił :p
    w takim przypadku ja nie widzę sensu piracenia, ale to tylko moje odczucie... i jak to się ma do argumentacji, że Polacy piracą, bo gry są za drogie?! Kompletny brak logiki :p

12. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Mówisz o starej grze . Spójrz np na battlefielda 3 . Ogólnie nowości a nasze zarobki.

Sent from my X10i

13. petroz

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    widzę nie załapałeś znaczenia tej gorzkiej ironii w mojej wypowiedzi... trudno, nie będę rozniecał po raz setny dyskusji piraci-vs-or(y)ginale:p

Pozdrawiam,
    Petroz

Wczytywanie...

Poleć forum