1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

prince of persia kłopoty

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez mentes, Luty 10, 2010.

1. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    Witam jestem w prince of persia jak by wam to powiedzieć,bo tym pierwszym bosie z jakieś 30 minut grania i tak jest tak,żeby zbierać te świecące kulki np jest ich 60 i ja mam uzbierane 45 i zebrałem wszystkie oprócz 10 albo 15 u samej góry są w takim rzędzie i jak cudem tam doskoczy? naciskam a+y żeby ona mnie podrzuciła to zamiast mnie tam podrzucić to do tyłu mnie wyrzuca.

2. Lotnik421 Xbox One

3. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    tam mozesz poleciec dopiero jak będziesz miał czar krok albo skok Ormazda.
    nie pamietam już dokładnie który.

4. zabilimizolwia

zabilimizolwia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie przejmuj się tym zbytnio teraz.. jeśli doszedłeś do mapy to zaznacz gdzie chciałbyś iść (do nieuleczonej krainy) i kieruj się Eliką (przyciskiem Y). Jak uleczysz to zbieraj te ziarna światła co możesz i leć dalej. Jak zależy Ci na osiągnięciach to postaraj się przejść całą grę w mniej niż 10 godzin, staraj się jak najszybciej niszczyć tych słabych wrogów co się odradzają (taki czarny dym) - znaczy się zanim się odrodzą podlatujesz i "harat" go X-em, zapisuj grę często żeby Elika uratowała Cię mniej niż 100 razy (w razie potrzeby wczytuj). Resztą możesz zająć się później:) Tylko pod koniec zapisz grę, żeby móc zbierać te ziarna bo po skończeniu są napisy i wychodzi z gry.

PS. Oczywiście do odblokowania nowych mocy potrzebujesz tych ziaren ale bodajże do przejścia gry wymagane jest coś koło 600 z 1001.

PS2. Masz wersję polską?

5. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    mam wersje ENG

no ale jak np nie dało się tych ziaren zebrać to poleciałem do następnego pola żeby uzdrowić jestem na samym środku i nic żaden potwór nie wychodzi co robić?

6. zabilimizolwia

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Grałem w to już jakiś czas temu i dokładnie nie pamiętam.. Masz już mapę odkrytą? Generalnie gra polega na uzdrawianiu nowych krain i czasem trzeba wrócić do głównej świątyni. Zawsze Elika o tym mówi, więc warto na to zwrócić uwagę. Ja na początku też miałem problemy gdzie iść, więc czasem błądziłem :)

PS. Coś mi się przypomniało :) Jak odkryjesz mapę to na niej masz zaznaczone krainy, które możesz w danym momencie uzdrowić.. Czasem, żeby do niej dojść musisz przejść przez inne nieuzdrowione krainy (których jeszcze nie możesz uzdrowić) i może jesteś właśnie w takiej krainie?

PS2. Nie bardzo pamiętam co trzeba było zrobić, żeby odkryć mapę ale robiłem co Elika kazała i dość szybko poszło :)

7. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    pewnie miałeś wersje pl a ja mam eng.

8. zabilimizolwia

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    zgadza się ale teksty nie są specjalnie wybitne więc ze średnią znajomością języka angielskiego nie powinieneś mieć problemów :) Gdzieś na forum widziałem poradnik do gry, nie sprawdzałem tego ale jeśli już masz odblokowaną mapę to nie polecam żadnych poradników.

9. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    obszukałem cały net za poradnikiem i nie ma,a na forum jest ale linki wygaśnięte i lipa.

10. zabilimizolwia

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  11. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    dobra dzięki za wszystko,spróbują sobie bez poradnika poradzić.

12. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    Mam kolejny problem i to wielki.

Może będziecie wiedzieć,doszedłem do bosa takiego on jest po bosie takiej babie co elitke uwięziła a ja muszę ją pokonać to właśnie po niej doszedłem do bosa on jest u samej góry tak jakby na wieżowcu i są kraty na około po wejściu tam kraty się zamykają ze wszystkich stron i na ziemi są dwie kraty które się zasuwają(zamykają) i wychodzi boss i tak co tam robić? według mnie coś z tymi kratami na ziemi tak jak by trza było go tam zwabić potem żeby on się plecami odwrócił i nogę wystawił potem x naciskać i powinien się przewrócić i wpaść tam i załamać te kraty nie wiem to jest ino moja spekulacja,następnie nawet jak bym tak chciał i już go zwabiłem to tego miejsca to naciskam cały czas x aż jestem cały spocony i zdenerwowany i nic dziad nogą mnie przygniecie i odnowa nie mam pojęcia,cały spocony jestem od naciskania tego x.

13. zabilimizolwia

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    hej. jeśli dobrze kojarzę to z boku gdzieś powinna być jedna krata otwarta (na zmianę się otwierają) i musisz podejść do niej, ten boss podejdzie do Ciebie. Jak Cie zaatakuje to bodajże dajesz Y albo jakoś musisz się obrócić, żeby on był przy tej otwartej kracie (plecami) i wtedy go X-em dajesz (b.szybko) i powinien spaść.

PS. Nic nie mówi, że on jest po babce czy nie bo w tej grze sam wybierasz kogo wcześniej zabijesz.. Zależy wszystko od tego jakie umiejętności odblokujesz wcześniej, to od Ciebie zależy, które wybierzesz. Powodzenia.

PS2. Jeśli nie ma otwartych krat z boku to może są jakieś filary na polu walki? Jak tak to analogicznie musisz go na nie zepchnąć.

Wczytywanie...

Poleć forum