1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prince of Persia PL + Epilog z XBL?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Rayearth, Grudzień 23, 2010.

1. Rayearth

Rayearth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Czy posiadając polską wersję gry Prince of Persia z 2008 roku można pobrać i zainstalować poprawnie dodatek Epilog?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Robi 007

Robi 007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. Rayearth

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Rozumiem. W takim razie jest jakiś sens np. umieszczania polskich opisów achievementów do tej gry czy to raczej taka czynność automatyczna w przypadku każdej gry i dodatku na XBL?

5. orzelorzel

orzelorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    @robi nie wprowadzaj ludzi w błąd, skoro ten dodatek jest na polskim xbl, to sądzę że możesz spokojnie zainstalować oczywiście za 800MSP

6. Robi 007

Robi 007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie mam polskiego Xbox Live więc nie sprawdzałem. Wiem, że wersja dodatku znajdująca się na Live amerykańskim i angielskim nie była kompatybilna z polską wersją gry. Wątpię, by Ubisoft, któremu nie chciało się nawet przetłumaczyć Uplaya zrobił specjalnie dla Polaków tłumaczenie DLC prawie 2 lata po jego wydaniu. Sam nie sprawdzałeś, tylko jak stwierdzasz "sądzisz", więc możesz wprowadzić kolegę w błąd.

Nigdzie w Internecie nie znalazłem informacji, jakoby ten dodatek miał być kompatybilny z polską wersją, więc ja bym się wstrzymał i poczekał na kogoś kto kupił.

No ja np. w grę grałem w angielskiej wersji językowej, a achievementy były po polsku. Ich tłumaczenia są robione oddzielnie i nie gwarantują działania dodatków z polską wersją gry.

7. Rayearth

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Chodzi o to, że posiadam angielską wersję PoPa do której spokojnie doinstalowałem Epilog. I teraz z sentymentu kupiłem za grosze polską wersję. Po instalacji gra w ogóle w menu nie posiada żadnej opcji uruchomienia DLC. W ogóle menu jest jakieś uproszczone: brak możliwości zalogowania się do serwera Ubisoftu, zwykła czcionka, itp...

8. entrop

entrop Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zarejestrowałem się specjalnie po to, żeby powiedzieć: nie działa
    przed chwilą próbowałem na 100 sposobów, wersja z hamerykańskiego marketplace w ogóle nie pojawia się w menu polskiej gry, a z polskiego marketplace nie da się ściągnąć jeszcze raz (najpierw ściągnąłem z angielskiego, wyemigrowałem konto do polski, próbowałem pobrać jeszcze raz i wywala się za każdym razem na 1% lub 99%)
    oczywiście 800 punktom mogę pomachać na do widzenia, ale już się trochę przyzwyczaiłem po tym samym z "Lair of the Shadow Broker"

Wczytywanie...

Poleć forum