1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prince of Persia problem z mocą

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez czeski24, Marzec 20, 2009.

1. czeski24

czeski24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam.mam pytanie odnosnie najnowszego Prince of Persia.Zdobylem pierwsza moc(wybralem latanie) ale nie wiem jak tego sie uzywa,podobno mozna dzieki mocom pozbierac kulki w ciezkich/niedostepnych miejscach ale nie mam pojecia jak uaktywnic owa moc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wicher

Wicher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radom
    musisz wchodzić na takie platformy umieszczone na mapie będą podświetlone

4. marwol

marwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    to proste, jak wejdziesz na "talerz" z tą mocą klikasz Y i moc się zalącza. Tyle.

5. Dejvv13

Dejvv13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brzeg Dolny
    To nie takie trudne. Jak wybierasz moc to przechodzisz do takiej jasnej i białej planszy , aby wyprubowac ową moc. I tam już sobie cwiczysz. Latanie to z tego co pamiętam płyta mocy o kolorze żółtym. Tak więc wdrapujesz się na nią , wchodząc lub biegnąc po ścianie i ( jeżeli chcesz aby pad wibrował ) kilka razy kilkaj Y. A późniejto już tylko lewo , prawo , góra , dół omijaj przeszkody. Następną moc proponuję ci zieloną. Zarąbista .Gierka fajna , tylko koniec taki dupowaty. Pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum