1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prince of persia problem

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez ggghhh421, Maj 25, 2010.

1. ggghhh421

ggghhh421 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Elo, próbuje przerobić wawe w grze Prince of Persia Piaski Czasu w programie mam takie coś:

Mógłby mi ktoś powiedzieć co jest źle? Przerobiłem już multum gier, w niektórych miałem problemy ale wtedy pomogło odinstalowanie amgx360 i działało a teraz już sie męcze z tym od rana.. prosił bym o szybką pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. MLODYpl

MLODYpl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Amsterdam
    360 Waves Patcher :] dużo prostsze rozwiązanie niż abgx, a równie skuteczne. Można gre przeskanować abgx ale tylko przed uzyciem tego programu.

4. Kubus_76

Kubus_76 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz-Wielkopolska
    Witam , przesedłem juz większośc gry i ginę (spadam) podczas skakania z ptaka na ptaka i pojawiam sie w korytażu bez wyjścia :-( Czy ktos tak miał? czy można jakoś wrócic do poprzedniego save ? NIe moge kontynuować mam pozamykany przód i tył w korytażu jest przepaśc i belka i 3 wahadła i pozamykane drzwi :( Pomocy co zrobić ?

Wczytywanie...

Poleć forum