1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prince of Persia The Forgotten Sands nie mogę przejść jednego momentu

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez MaryGave, Czerwiec 3, 2010.

1. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Witam utknąłem w jednym momencie na sali wcześniej takie skrzydlate robale musiałem rozwalić co wyszły z dziury na środku później na wprost był posąg i trzeba było przesunąć element dopóki posąg się dobrze nie połączy i wyszły schody na górę tam jest posąg ale potrzeba dwóch tych wajch ale jest jedna i dalej nie wiem co robić dołączam screen tego posągu :p

Ok udało mi się trzeba było zamrozić wodę przez co element był w miejscu i jak już pasował to przestawić aby pasowało

2. Lotnik421 Xbox One

3. graba

graba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    K.O
    w czasie krecenia musisz zamrozic wode, aby te czesci sie odpowiednio ulozyly

4. L8EK

L8EK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    to co kolega wyżej napisał tzn. wykorzystaj zamrożoną wodę, żeby odpowiednio "przyblokować" przesuwanie się pewnych elementów posągu i ustawić w jednej, poprawnej linii, tak że jak odmrozisz to posąg przesunie się już odpowiednio ustawiony

5. damilio

damilio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    nieaktualne można post skasować

Wczytywanie...

Poleć forum