1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prince of Persia The Forgotten Sands - opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez kj5, Maj 14, 2010.

1. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Gra w sieci, ja osobiście pobieram chociaż nie wiem czy nagram.Nie lubie pop zbytnio

2. Lotnik421 Xbox One

3. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    167
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Dostępne języki są te, które są wypisane przy upach, czyli polskiego nie ma.
    Co do samej gry no cóż... spodziewałem się czegoś lepszego. A póki co pograłem prawie godzinę i... wieje nudą. Powtarzające się akrobacje, system walki... ze skrajności w skrajność - tak jak w pop z 2008 można było walczyć z jednym wrogiem, tak tutaj z masą wrogów co sprowadza się do bezmyślnego klikania "X". Denerwuje mnie też to, że żadnej efektowności nie ma przy zabijaniu wrogów - zabijesz kogoś on upada i momentalnie znika.
    Oczywiście są plusy akrobacje wykonuje się mimo wszystko przyjemnie, wracają piaski czasów i ogólnie ma ten klimat :). Jesli ktoś lubi Prince of Persia to oczywiście radzę zagrać ale tak jak można wywnioskować z mojej wypowiedzi - 'szału ni ma'

4. kukiz

kukiz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pograłem trochę i powiem że gra ciekawa. Może dlatego że lubię gry z POP.
    Pewnie przejdę wersje angielską a potem jak się pojawi polską.
    Mam wrażenie że gra jest w FullHD, wygląda naprawdę ładnie.
    Czy inni też tak myślą że jest fullhd?

5. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    A mi się bardzo podoba wręcz idealna, walka ktoś wspomniał ze ogranicza się do klepania X ? gram na normal i bez skoków uników kopania się nie obejdzie wiec nie wiem może jestem tak kiepskim graczem lecz dla mnie walka z wieloma przeciwnikami jest wyzwaniem, akrobacje są genialnie animowane, pułapki te wszystkie pokrętła przyciski, przejścia na czas no stary prince w nowej formie :)

6. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    poofftopowaliście na pierwszej stronie.. wybaczam
    Od tej pory posty bez opinii będą nagradzane warnem. Pytania kierować do odpowiedniego tematu w dziale Pomoc.

7. michal86ole

michal86ole Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec
    Wg mnie gra bez rewelacji, po prostu kolejny PoP, z tymi samymi motywami co w poprzednich częściach (bieganie po ścianach, skakanie po kolumnach, wygibasy na poręczach) , walkom też czegoś brakuje, jak ktoś wyżej napisał, nawalania X'a cały czas. Na razie mnie nie przekonała ta gra, ale może z przebiegiem gry miło się rozczaruję.

8. kamskow

kamskow Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Myślałem że Ubisoft może jeszcze coś wycisnąć z tytułu Prince of Persia, ale tak się nie stało. Ogólnie gra po pierwszej godzinie pokazała wszystkie swoje wady względem poprzedniczek. Po pierwsze system walki uległ znacznemu uproszczeniu co skutkuje straszną monotonią rozgrywki. Po drugie animację postaci podczas biegania po ścianach jakoś mnie nie satysfakcjonują, są jakieś taki dziwnie sztuczne.
    Mógłbym jeszcze wymieniać wady tylko po co?.
    Jak dla mnie czasy świetności serii POP zostały bezpowrotnie zakopane.
    Pamiętam jak przechodziłem kilka razy POP Warrior Within (według mnie najlepsza z serii), mroczniejszy klimat, znakomity system walki i wbrew pozorom różnorodność lokacji.
    Szkoda że Ubi ciągnie tą serię tylko dla kasy zupełnie nie licząc się z fanami serii.
    A przy okazji dziwię się że w żaden sposób nie chcą zrobić POP'a korzystają z doświadczenia związanego z Assassin's Creed. Bo jakoś nie wiele jest podobieństw między tymi grami.
    Podsumowując, ta gra napewno nie zadowoli fana starej dobrej serii POP.
    To tyle ode mnie, przyjemnej gry.

9. gozdzikowa

gozdzikowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Ja nie bede za bardzo narzekal na ta gre , bo lubie POP'y . Jest jedno ale... Wszystko co jest w tym tytule , mialy to poprzedniczki (kluczowe rzeczy) . Dodali TYLKO te 4 moce . Niektorzy mowia ze klimat jest taki sam , ale cos jej brakuje , co nie brakowalo w Piaskach Czasu . Tym brakiem jest ... Wlasnie . Podczas premiery Piaskow Czasu , wszyscy przed komputerami mowili WOW , a czemu teraz tego nie ma ? Po 1. To wszystko bylo . Po 2. Assassin Creed's . Jaka jest metoda ? SKONCZYC Z TA SERIA ! Dopoki , nie bedzie pomyslu na innowacje , to nie bedzie tego WOW jak w poprzedniczce .

10. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    167
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Pograłem trochę więcej i wciąż podtrzymuje moją wcześniejszą opinie ale podpisuje się też w 100% pod postem powyżej. Jak napisałem, już jestem dalej a ani razu nie zdarzyło mi się powiedzieć tego wyżej wymienionego "łał". Każda kolejna akrobacja to zamiast "wow" jest "było, było, było" itd. Z Assasin's Creed im się udało - w dwójce nie było nic gorszego - każde zmiany czy dodane rzeczy wyszły tylko na plus. A tutaj no cóż... taka zwykła gierka, przejdziesz, odłożysz na półkę i zapomnisz

11. KamilMasterPL

KamilMasterPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja powiem tak Prince of Persja Piaski czasu były najlepsze pod względem ataku akrobacja jak i fabuła bardzo dobra jak na tamte czasy była w maks wymagająca chodzi mi o wersję na pc ;] na ps2 ponoć jest gorszę ;]
    następnie prince of persia dusza wojownika mówię fajne można dwie bronie mieć i najlepsze było to że można było złapać się jedną ręką o słupek a drugą atakować ;} i ścinasz głowy :} ale po 2 godzinach już nie chciało się grać ponieważ fabuła była kiepska lecz sam początek na statku był najlepszy z całej gry ;] a tak to w kółko to samo robisz . teleportujesz się z miejsca na miejsce i znów i to samo nudne było i miała dużo błędów jak ja na przykład sterowałem jakimś chyba umarlakiem z tego co się orientuję to BOS ;] lecz ubywała mi energia zapomniałem zrobić Print Screena ;/ a potem wyszło Prince of Persja dwa trony :} prawię dostałem zawału jak ricz z mody na sukces co miał 5 razy zawał w szpitalu w ciągu jednej godziny :} można było użyć Speed Kille chyba tak to się nazywało . tak czy inaczej taki przypominający assassin creeda według mnie + sterowanie mrocznym księciem co było rewelacja ;] mroczny książę miał jedną wadę ubywała mu energia. I według mnie z tych części były najlepsze piaski czasu nie wiem czemu ale najbardziej mi się podobało nie wiem jak ten prince najnowszy aaa zapomniałem o prince z 2008 roku totalna kaszana ponieważ , grafika była rysunkowa właściwie bajkowa idziesz sobie z mieczem powoli ktoś ci wyskoczy raz uderzysz i pada . totalna lipa .

12. cwikla

cwikla Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Prawdę mówiąc to w tym popie dobre jest tylko końcowa walka... bardzo ładnie zrobiona i ciekawa. Wszystkie wady są już wymienione ale jeszcze można dodać ze grę można skończyć w 8h z prawie wszystkimi achivmentami..

13. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    fabula jest, bo jest, wiec nie macie po co czekac na wersje polska. ogolnie sam wstep, czyli jeszcze przed otrzymaniem zdolnosci cofania czasu, jest ultra nudna, ale mam nadzieje ze sie rozkreci. system walkio tez na poczatku nudny, ALE jest drzewko zdolnosci w stylu tego z Dante's Inferno. mysle, i mam nadzieje, ze gra sie rozkreci z czasem.

14. zajaczek

zajaczek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    heh, gra nie dosc ze nie dorasta warrior within do piet, to jeszcze skonczylem ja w 6 godzin ze wszystkimi aczikami. podobno ubisoft sluchal graczy ze poprzednia gra byla za latwa, a tu klops, oprocz akrobacji ani razu nie poleglem. tak jak mowili poprzednicy, wszystko juz bylo. na poczatku super a na koncu kupa. rozczarowanie...

15. shibby20

shibby20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @Tomo262 jak lubisz przygodowki w stylu Tomb Raidera to PoP jest obowiazkowa dla ciebie.

Ja lubie cala serie PoP`a. Po ok 30min gry, graficznie gra mi sie bardzo podoba. Poczatek... hmm jakbym gral w piaski czasu :) Poki co nie mam dagera (nie wiem czy wogole bedzie) ale umiejetnosc cofania czasu juz mam. Efekt rewelacyjny. Jak dla mnie to gra obowiazkowa i polecam innym, ktorym poprzednie wydania PoPa sie podobaly.

16. tomi676

tomi676 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Ehhh krótka strasznie, i w ogóle co to za PoP ze nie ma zwalniana czasu !! czekalem moze w trakcie gry zdobede taka umiejetnosc a tu nic...:( te 4 moce to w ogole prawie ich nie uzywalem poza tym uderzeniem w ziemie jak bylo duzo przeciwnikow tak to w ogole ich nie uzywalem zbedny dodatek jedym dla mnie mocnym plusem w tej grze jest oczywiscie zamrazanie wody fajne pomyslowe naprawde oklaski za pomysl ale juz odbudowywanie czesci typmu podloga drozki itp juz dla mnie troche na sile zeby utrudnic rozgrywke no nie powiem ze trza bylo w locie zamrozic wode i zaraz potem odbudowac podłoge juz nie mowie o scianach wody co trza bylo w ułamku sekundy naciskac LT omrazac i zamrazac z powrotem :) no w sumie porownujac z tamtymi czesciami od 1 do 3 w szczegolosci z Warrior Within ta gra wypada cienko daje jakies 6+/10 no moze naciagane 7 za zamrazanie wody :) pozdro

17. kacprzak_Lca

kacprzak_Lca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mi sie gra bardzo podoba a jestem fanem trylogii;) Ma to cos co przykuwa do konsoli i nie pozwala odejśc;) brakuje mi troche bardziej skomplikowanych combo ale coz;p Dziś jeszcze troche pogram bo narazie mam moze godzine za soba i pozniej cos dopisze

18. ulusiek

ulusiek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Moim zdaniem część lepsza od poprzedniczki. Wciągająca, chociaż momentami bywa wkurzająco :] Cofanie czasu, zamarzanie wody naprawdę dobrze zrobione i dzięki temu gra jest ciekawsza. Szczerze polecam! :)

19. kozak71

kozak71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    71
    Uwaga - Bazajaytee ! to jest opinia na temat gry :) bez warnów proszę !
    Na wstępie zacznijmy od tego, że nie jestem fanem poprzednich części, ale mimo to ograłem trylogie na PS2, jak również przeszedłem (choć w sumie gra sie sama przechodziła) poprzedniczke na 360, więc podchodziłem do tego tytułu raczej bez emocji. Zasiadłem do konsoli z myślą o krótkim zapoznaniu z grą i zostałem przy niej na 4 godzinki, gra poprostu wciągnęła mnie bez reszty :D Tak naprawdę, nie wiem czemu tak się stało, zważywszy, że rozgrywka jest dokładnie tym, z czym mieliśmy do czynienia we wspomnianej trylogii z minionej generacji, w przyzwoitej oprawie i kilkoma usprawnieniami. Sam gameplay, to jak wiadomo, dużo dawka skakania, akrobacji, poprzeplatana walkami z przeciwnikami, które mimo, że dość widowiskowe, są raczej przerywnikiem w akrobacjach, łatwo uporać się nawet z kilkudziesięcioma przeciwnikami, nie odnosząc przy tym żadnych obrażeń. Z nowości napewno świetnie sprawdza się szumnie zapowiadana moc pozwlająca na kontrolowanie wody, żeby nie spojlerować, powiem, że poprostu daje radę. Na koniec dodam, że developer niby wraca do korzeni, odcinając się od poprzedniczki, ale mimo wszystko gra nadal jest lekko casualowa, system walki uproszczony do bólu, do tego technicznie w trakcie akrobacji gra wybacza wiele błędów, a nawet jeśli takowe nam się zdarzą, wiadomo, że możemy cofnąć sobie czas i spróbować jeszcze raz. Dla fanów serii powrót w stare buty, dla pozostałych ciekawa propozycja do ogrania przy deszczowej pogodzie, jak dla mnie, po 4h grania mocne 8/10, pozdro

ślepy nie jestem, widzę, że opinia :D /Bazajaytee

20. aaaqqq111

aaaqqq111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    pobrane z działu download.....
    wielki fan poprzednich części nawet tej na 360 a ta nic specjalnego wieje nuda

-6/10

21. KamilMasterPL

KamilMasterPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    gierka mi się spodobał i wciągnęła lecz jedno jest głupotą jak można wodę zamrozić i po 2 sek. odmrozić ?? ;]
    następna moda na sukces :} lecz mam problem z jednym miejscem i nie mogę tego przejść ;/ problem polega na:
    Jest pomieszczenie co jest wielka kula i windy z kul ;/ i sa 2 lub 3 topory z obrotem ;] nie wiem jak to nazwać ;] i nie wiem co dalej zrobić gdzie iść idę na sam dół i klapa nie wiem co robić ;] ;/

Wczytywanie...

Poleć forum