Prince of Persia: Zapomniane Piaski pojawi się w 2010 roku

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Kaliberek

Użytkownik
Użytkownik
Prince of Persia: Zapomniane Piaski logo
Pamiętacie plotki o kolejnej odsłonie Prince of Persia, jakie pojawiły się po zastrzeżeniu przez Jordana Mechnera nazwy Prince of Persia: The Forgotten Sands? Teraz wiemy już, że taka gra faktycznie powstaje i pojawi się w maju przyszłego roku na "konsole nowej generacji oraz konsole przenośne". Szkoda, że strona www.princeofpersiagame.com jeszcze nie działa, bo komunikat prasowy od Ubisoftu jest wyjątkowo oszczędny, jeśli idzie o informacje.

[FONT=Verdana, serif]Ubisoft zapowiedział dzisiaj [/FONT][FONT=Verdana, serif]Prince of Persia: Zapomniane Piaski .[/FONT][FONT=Verdana, serif] Gra jest w trakcie produkcji, a jej premiera przewidziana jest na maj 2010 roku w wersjach na konsole nowej generacji oraz konsole przenośne. Nowa odsłona serii będzie zawierała wiele elementów cenionych przez fanów serii oraz wprowadzi innowacje w rozgrywce. [/FONT]


[FONT=Verdana, serif]Wszystkie nowe informacje dotyczące gry ukazywały się będą na stronie: [/FONT][FONT=Verdana, serif]www.princeofpersiagame.com[/FONT][FONT=Arial, serif] [/FONT]




Źródło: http://polygamia.pl/Polygamia/1,95335,7315848,Prince_of_Persia__Zapomniane_Piaski_pojawi_sie_w_2010.html
 

qwe4321

Użytkownik
Użytkownik
po AS II będą musieli się postarać jeśli chcą mieć sporo klientów
 

Darth Vader

Użytkownik
Użytkownik
Pod wzgędem fabularnym to będzie kontynłacja najnowszego Princa?
 

sautors

Użytkownik
Użytkownik
Ojs oby cos fajnego z tego wyszlo :) musi przebic acII.
 

pawelino223

Użytkownik
Użytkownik
jeszcze beyond good and evil 2 nie zrobili a nowego PoP juz robią
 

D1983

Użytkownik
Użytkownik
No i dobrze że robią. Będzie ciekawie :). Oby klimacik z wcześniejszej odsłony pozostał, to będzie Git...
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Bądźcie realistami, jest to gra na podstawie filmu, (film na podstawie gry ale nie o to chodzi) gra będzie się mocno opierała na filmie, a film 1,5h za dużo akcji i dobrej fabuły (jak na grę) się raczej nie zmieści. A gry na podstawie filmów nie mają raczej najlepszych opini... Ja "strzelam" że ta gra będzie gniotem, może i nawet zhańbi serię PoPa bardziej niż odsłona "czwórki". to tyle ^^
 

qwe4321

Użytkownik
Użytkownik
@up

popieram
 

Padziu91

Użytkownik
Użytkownik
obawiam się, że może byś tak jak mówi MrDraiger, ale poczekamy zobaczymy ;)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
A ja czekam na tę gierkę bo mało platformówek jest na Xa
 

InPirats

Banned
wszystkie części były super a ta pewnie będzie miodzio ;p
 

Tere

Użytkownik
Użytkownik
Miło gdyby wrócili do klimatu z two thrones i warrior within bo ten ostatni zbyt cukierkowy nieco.
 

vaalery

Użytkownik
Użytkownik
Ja z chęcią zamiast popa chciał bym fable 2 i najlepjej z wydarzeniami z gry a pop też będzie dobry ;/
 

Pascal

Użytkownik
Użytkownik
Widzę, że ktoś tu mówił, że ta gra ma być na podstawie filmu: chyba nie chodzi o ten film co wychodzi ponoć w maju przyszłego roku? Bo ten ma być na podstawie pierwszej części trylogii, czyli The Sands of Time. Ja na Gamezilli wyczytałem, że:

Ubisoft oficjalnie zapowiedziało, że zatytułowana "Zapomniane Piaski" gra będzie kontynuować historię z trylogii Sands of Time i ukaże się na duże konsole oraz handheldy.
Jak dla mnie wspaniale, bo ten ostatni Prince of Persia to wg mnie kompletny niewypał, jakiś taki dziecinny i w ogóle nie trzyma dawnego klimatu (tyle mogę powiedzieć jako ktoś, kto w grę nie grał; to co mówię opiera się na tylko na screenach, gameplayach i wyczytanych informacjach). Liczę też, że w nowej odsłonie dane nam będzie ujrzeć starego Księcia, bo nowy go nie przebił i nie sądzę aby był w stanie przebić.
 

lasek

Użytkownik
Użytkownik
Nic nie przebija Sands of Time ;D a co do 4 czesci gry zgadzam sie z kolega wyzej.
 

zrebak82

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
narazie pozostaje nam czekam i gdybac gdy gra dostanie sie polki bedziemy oceniac
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom