1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prince of Persia Zapomniane Piaski sterowanie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Michailov, Czerwiec 1, 2011.

1. Michailov

Michailov Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Kiedyś zacząłem grać w ta grę jetem w ostatniej misji i zapomniałem jak się używa tego przyspieszenia w loci;] pomóżcie forumowicze gdyż wszystkie możliwe kombinacje klawiszy sprawdziłem i nie mogę do tego dojść:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mitmart

Mitmart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    skaczesz i wciskasz "B" ale jesli to jest walka z ostatnim Bossem to niektore moce sa blokowane i z tego co pamietam przyspieszenie w locie jest nieodtepne tak jak i cofanie czasu

4. Michailov

Michailov Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To jest ostatnia misja ale nie walka z bosem. Miecz mówi że tylko raz widziała taka burze i musze skoczyć na ptaka z takiej kamiennej platformy. I widziałem filmik na necie że musze uzyć tego przyspieszenia. Czyli podchodze do krawędzi wciskam a i w locie b tak??

Ok. Wszystko śmiga. Dzięki za pomoc. Temat do zamknięcia.

5. Mitmart

Mitmart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tak skaczesz na ptaka i odrazu B ;)

Wczytywanie...

Poleć forum