1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prince of Persia Zapomniane Piaski

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Venderas, Lipiec 31, 2010.

1. Venderas

Venderas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z Polski
    Pisze tu, bo jestem jeszcze świeżakiem, tak że proszę nie przerzucać tego tematu do kosza, albo do działu z 'grami'... (Pozdro dla pana moderatora)
    Czy ktoś grał w Prince of Persia Zapomniane Piaski? Opłaca się kupić? Fajne? Mniej więcej ile godzin dobrej zabawy może zaoferować?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TaZz639

TaZz639 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grodzisk Wielkopolski
    Według mnie przy tej cenie co jest teraz lepiej poczekać lub kupić inną gierkę, chyba że jesteś zagorzałym fanem księcia i lubisz tego typu gry to bierz.

4. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja w to gralem i przeszedlem... Zabawy razem z wyzwaniami starczylo mi na okolo 7-8h no i latwo sie zdobywa punkty G i wszystkie sa offline

5. Venderas

Venderas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z Polski
  6. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No w sumie to nawet niezle jest przynajmniej dla mnie

7. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    http://xboxforum.pl/gier-f12/nie-mozesz-sie-zdecydowac-na-jakas-gre-pisz-tutaj-32211-200.html

Świeżaki mogą jedynie zakładać w swoim dziale, ale pisać posty mogą w każdy temacie na całym forum !!

Wczytywanie...

Poleć forum