1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prince of Persia

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Vantage, Maj 29, 2010.

1. Vantage

Vantage Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. jestem już do końca zirytowany. Jak zdobyć te cholerne moce Ormazda ? Nie mogę ich kupić za ziarna światła nie wiem dlaczego. Bo są one potrzebne przy zbieraniu ziarenek prawda ? Błagam, powiedzcie mi jak kupić te cholerne moce i jak zebrać wszystkie ziarenka z 4 pierwszych krain (oczywiscie ogolnikowo).

Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. <AssassiN>

<AssassiN> Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opoczno
    Moce ormazda zdobywa sie razem z fabula dlatego tez graj dalej, a przez te krainy i tak bedziesz przechodzic jeszcze wiele razy.

4. Vantage

Vantage Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Okay, krok ormazda zdobyłem i wiem już jak zdobyć moce kolejne. Aczkolwiek zbieranie tych durnych ziarenek zaczyna mnie nużyć. Prawie w każdej krainie znajdzie się kilka ziarenek, których nie mogę zdobyć. I zazwyczaj mam 40 i brakuje mi pięciu. Wy też tak macie ?

5. graba

graba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    K.O
    do niektorych bedziesz mial dostep tylko wtedy, gdy bedziesz znal wszystkie moce albo akurat ta ktorej jeszcze nie masz.

6. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    moce ormazda sobie zdobywasz jak po powrocie z krainy jestes na tym glownym placu gdzie zaczales gre juz po katastrofie to sa 4 pola i ta moc ormazda ktora mozesz wziasc to sie bedzie swiecic na 1 z 4 pol z tymi mocami

Wczytywanie...

Poleć forum