Prince of Persia

Vantage

Użytkownik
Użytkownik
Witam. jestem już do końca zirytowany. Jak zdobyć te cholerne moce Ormazda ? Nie mogę ich kupić za ziarna światła nie wiem dlaczego. Bo są one potrzebne przy zbieraniu ziarenek prawda ? Błagam, powiedzcie mi jak kupić te cholerne moce i jak zebrać wszystkie ziarenka z 4 pierwszych krain (oczywiscie ogolnikowo).

Z góry dzięki.
 

<AssassiN>

Użytkownik
Użytkownik
Moce ormazda zdobywa sie razem z fabula dlatego tez graj dalej, a przez te krainy i tak bedziesz przechodzic jeszcze wiele razy.
 

Vantage

Użytkownik
Użytkownik
Okay, krok ormazda zdobyłem i wiem już jak zdobyć moce kolejne. Aczkolwiek zbieranie tych durnych ziarenek zaczyna mnie nużyć. Prawie w każdej krainie znajdzie się kilka ziarenek, których nie mogę zdobyć. I zazwyczaj mam 40 i brakuje mi pięciu. Wy też tak macie ?
 

graba

Użytkownik
Użytkownik
do niektorych bedziesz mial dostep tylko wtedy, gdy bedziesz znal wszystkie moce albo akurat ta ktorej jeszcze nie masz.
 

stomil-olsztyn

Użytkownik
Użytkownik
moce ormazda sobie zdobywasz jak po powrocie z krainy jestes na tym glownym placu gdzie zaczales gre juz po katastrofie to sa 4 pola i ta moc ormazda ktora mozesz wziasc to sie bedzie swiecic na 1 z 4 pol z tymi mocami
 

Do góry Bottom