Prince of persia

cjb

Banned
Użytkownik
Dobra pomogę :)

Zaczynacie po lewej stronie. Przekręć wajchę z przodu po prawej zgodnie ze wskazówkami zegara 1 raz, później przekręć wajchę z przodu po lewej przeciwnie do wskazówek zegara 1 raz, następnie przekręć wajchę z tyłu po lewej zgodnie ze wskazówkami zegara 1 raz a na koniec przekręć wajchę z tyłu po prawej przeciwnie do wskazówek zegara 1 raz. Zalewasz lewy basenik.

Teraz prawa strona. Przekręć wajchę z przodu po lewej zgodnie ze wskazówkami zegara 2 razy, później wajchę z tyłu po lewej przeciwnie do wskazówek zegara 1 raz, następnie wajchę z tyłu po prawej zgodnie ze wskazówkami zegara 1 raz i na koniec kręcisz wajchę z przodu po prawej zgodnie ze wskazówkami zegara 1 raz. Zalewasz prawy basen i w rezultacie możesz iśc dalej.

Dodam iż jest to najtrudniejsza zagadka w grze, dalej nie powinniście mieć problemów.

ENJOY :)

heh, ja robię dokładnie tak samo i z lewej strony się zalewa zaś z prawej nie 0o już wszystkiego próbowałem i dupa, liczę na waszą pomoc
 

Benson

Użytkownik
Użytkownik
PoP to moja pierwsza gra na Xboxa (mam go od 2 dni ;) ) i pytanie pewnie jest głupie, ale: jak się sejwuje w tej grze? Czy są jakieś specjalne miejsca, w których zapisuje się stan gry, czy tylko autosave?
 

nilhir

Świeżak
Świeżak
start -> zapisz gre
 

bartek3333

Świeżak
Świeżak
Witam!
Mam już inne pytanie! chcę zdobyć max G w grze ale nie wiem jak mam zrobić te wszystkie combosy
mam robić te co są pokazane w grze w ustawieniach? i czy jest gdzieś pokazane które już zrobiłem a które nie?
 

depioter

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
start -> zapisz gre
no fajnie tylko czemu jak wgrywam grę z zapisanego poziomu to zaczynam w miejscu w którym byłem jakieś 15 minut temu , z mniejszą ilością ziaren itp. nawet jak robi autosave'a to ku*** zaczynam gdzie indziej. ręce opadywują..........
 

joka013

Użytkownik
Użytkownik
no fajnie tylko czemu jak wgrywam grę z zapisanego poziomu to zaczynam w miejscu w którym byłem jakieś 15 minut temu , z mniejszą ilością ziaren itp. nawet jak robi autosave'a to ku*** zaczynam gdzie indziej. ręce opadywują..........
tak po prostu jest zrobiony system zapisu w PoP, nie masz na to wpływu.
 

shanhaevel

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo bym prosił o pomoc otóż zatrzymałem się w miejscu gdzie mam się udać do komnat pałacowych pokonać konkubinę. Elika otworzyła mi wrota i tyle za nimi nie ma nic jest tylko przestrzeń, mogę sobie kawałek po niej przejść ale później zaczynam spadać w dół nie ma żadnych płyt ani nic, nie mam zielonego pojęcia jak się dostać do komnat bardzo bym prosił o pomoc. Ps. grę zupdatowałem z xbl.


Oki już jest płyta z symbolem:) po ściągnięciu patcha i przeładowaniu lokalizacji dopiero się pojawiła:)


Dobra mam inne pytanie przeszedłem już całą grę tylko jak na niej odpalić epilog? Bo podobno na polskiej wersji się nie da czy to prawda?
 

Zaszczyk

Świeżak
Świeżak
Nie potrafię przejść pierwszego bossa, robię tak jak w tym filmiku:
YouTube - Prince of Persia - Warrior Special Trophy/Achievement tj. podchodze do krawedzi, probuje go zrzucić i gdy elika mnie ratuje muszę wciskać X, robiłem to już dziesiątki razy i nie umiem wciskać X tak szybko żebym mógł go zrzucić. Mozecie mi pomoc?
 

kisiel__94

Banned
Użytkownik
Zaszczyk - Bo tutaj trzeba bardzo szybko wciskać (cały czas) X.
Spróbuj w tedy postawić pada na stole i napitaczać w X'sa ok?
A jak to nie pomorze to nie wiem co jest.
Bo tak szczerze w tą grę grałem tylko 1h (nawet mniej)
A jak się uda daj podziękuj :p
 

Klera

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam jedno pytanie. Ta różowa kur...a mnie irytuje na koncu jak zabiera tą moja laske i robie jej klony, potem zostaja tylko 3 i jak do nich podchodze to znikaja i pojawiaja sie gdzie indziej co mam zrobic?
 

mac2323

Użytkownik
Użytkownik
Czy ma ktos poradnik w pdf do tej gry ? Moze ktos zapodac link :)
 

zabilimizolwia

Użytkownik
Użytkownik
poradnik jest zupelnie zbedny, gra jest nieskomplikowana. na mapie zaznaczasz gdzie chcesz isc a pozniej "Y" i elika wskazuje Ci droge :) po drodze nie oszczedzasz zezimieszkow , uzdrawiasz kraine i zbierasz ziarna swiatla :)

jedyny problem mialem z ta rozowa wiedzma czy jak ona sie zwie :) ale wtedy wspomoglem sie youtubem (nie bede spoilerowal) :) a z poradnikiem to granie w przygodowke szczegolnie taka prosta traci sens.

jesli chcesz poradnika do achievementow to jest na tym forum chyba w dziale achievementy :)

pozdrawiam
 

misiek222

Użytkownik
Użytkownik
google nie gryzie ;)

Prince of Persia | Poradniki Xbox 360

tutaj masz opis achievow ;)

nie wiem w ktorym fragmencie mogles utknac...
 

Do góry Bottom