1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

prince of persia

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez max_oski, Styczeń 23, 2009.

1. max_oski

max_oski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam zamiar zakupić właśnie tą grę ale nie znam opini graczy na jej temat więc pytam was co o niej sądzicie.Interesuje mnie wszystko plusy i minusy.Pozdrawiam!:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    dla mnie ok:) grafika i gameplay bardzo dobre. w prownaniu do np tomb raidera rewelacja....jak lubisz takie gry to nie bedziesz zawiedziony

4. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    a mnie znow ta gra znudzila po godiznie...a nie ukrywam ze poprzednie czesci prince of persia byly dla mnie idealne..wiec nie wiem.albo ja sie stary zrobilem albo zeczywiscie ta gra stracila swoj urok

5. smiti

smiti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chorzów
    Jak dla mnie świetna gra, warta wydania na nią 200zł.

6. janek418

janek418 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Słupsk
    a jak wyglada porownanie tej gry do assasin creeda? gral ktos w obie?

7. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    to 2 zupelnie inne gry ale graficznie stoja na porownywalnym poziomie

8. smiti

smiti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chorzów
    Ja grałem w obie jak widać. PoP dla mnie dużo lepszy, nie jest tak schematyczny jak assasin no i według mnie historia w Pop'ie jest duuużo lepsza.

9. alka2607

alka2607 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  10. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
    assassin i PoP ogólnie dobre gry ale w assassinie przejdziesz polowe gry i Ci sie znudzi bo pozniej masz caly czas to samo ... w PoP podczas wykonywania misji to jest tak, że biegasz, biegasz ...dla odmiany... biegasz ... czsami po drodze spotkasz jakiesgo potworka, ktorego wtedy mozesz jakimis kombosami rozwalic a pozniej znowu biegniesz do celu i tam dopiero rozwalasz jedno tak jakby bosa i zaliczasz tak jakby misje i pozniej znowu to samo, grafika w obu grach oczywiscie bdb

11. AdaM92

AdaM92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bardzo fajna gra ale szybko się nudzi. Nie wiem jak innym ale mi do gustu nie przypadł ten motyw ze zbieraniem ziaren światła.:confused: Nowy PoP nie jest tytułem dla hardcorowców, którym osobiście nie jestem więc sekwencje skoków i akrobacji (które można wykonać za pomocą jednego guzika) sprawiły mi dużą frajdę.;)

12. Darth Dragon

Darth Dragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    gra godna polecania ! :] fajna fabuła i gameplay :] właściwie jedyny minus to te ku%#$% zbieranie ziaren jak wspomniał kolega powyżej -> szału można dostać :p

13. Młody

Młody Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ..::Kraków::..
    Gra super gram w nią na monitorze CRT i grafika wyśmienita gra godna uwagi.

14. doktorproktor

doktorproktor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Obie gry są super jeszcze jest możliwość grać po polsku polecam obie te gry :D

15. APP

APP Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak dla mnie nowy Prince jest ok. Tyle ze gdyby inaczej ja nazwac byla by ciekawsza. Taka marka jak PoP zobowiazuje. Ta gra jako pop wywoluje miaszne uczucia ale gdyby zapomniec poprzednie czesci to mi sie bardzo podobala. Byly naprawde fajne zagadki ze zbalansowanym poziomem trudnosci (szkoda ze tak malo tych zagadek). Co do AC to gry sa bardzo podobne jednak POP jest lebszy i nie taki monotonny. Obie gry sa jakby nie dokonczone(fajny pomysl na gre i sredni na realizacje).

16. MPiotroV

MPiotroV Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Granie w PoP'a jest przyjemne i odpręża. Typowa gra na loozie ;) Jedyny minus to to, że urywa się w połowie...

17. Gears of Persia

Gears of Persia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    lubisz zręcznościówki, lubisz ciągłe skakanie, nielubisz walczyć ale czasami wypadało kogoś uderzyć, Prince of Persia to gra specjalnie dla Ciebie ;p przeszedłem całą i jestem zadowolony ;p a czy warta 200 zł to nie wiem poczekałbym z 2 miechy i na allegro będzie o połowę tańsza ;]

18. STARKILLER22

STARKILLER22 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec
    Odp

Nie można tych dwóch gier porównywać odnośnie gameplaya ani grafy bo to jak porównywanie kiełbasy do mleka(żal za porównanie dla mnie). Lubisz assasin creed jest tam strój dla księcia altaira i będziesz miał altaira w innej grze.:p

19. Duzeer

Duzeer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wexford/Namysłów
    a ja mam problem z tą grą, chodzi o grafike mianowicie, niby wszystko ok ale na wszystkich krawedziach uwidaczniają sie bardzo "ząbki" a cienie to wogóle jakby z pikseli wielkosci kilimetra zrobione. po prostu masakra jestem bardzo zawiedziony. grałem juz w gry z tego typu grafiką np eternal sonata - wyglądała wzorowo. co moze powodowac taki stan rzeczy? konsola (360 elite) jest podłączona do telewizora (sony bravia hd ready) komponętem (oryginalny) nigdy wczesniej nie miałem takiego problemu. proszę o pomoc moze ktos spotkał sie z takim problemem wczesniej. z góry dziekuje i pozdrawiam

20. gumis

gumis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gram w Prince Of Persia i jest bardo fajna, ale zbyt krótka. Bardzo fajna graficznie no i oczywiście fajne jest to że gra jest w 100% po Polsku. Ma też jeden minus zbieranie tych ziaren, fajne ale po jakimś czasie męczące... Polecam

21. Domson

Domson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak dla mnie to ta giera to totalna kaszana. nie wiem czym sie kierowali robiac ta gre... poprzednie czesci bija na glowe tego PoPa zmula zmula i jeszcze raz zmula a walka z bossami to kpina jakas. ocena -10/-10

Wczytywanie...

Poleć forum