1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prince Of Persia

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez gvt, Styczeń 28, 2011.

1. gvt

gvt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Mam problem w tym miejscu jak trzeba obracać tymi sadzawkami aby to "zepsucie" wpłynęło do sadzawki kontrolnej. Z lewą stroną dałem sobie radę a z prawą walczyłem dwie godziny i nie dałem rady. Ma ktoś może jakiś bardzo obszerny poradnik albo filmik na yt jak to przejść? Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ariel111c

ariel111c Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Rusz dolny lewy kołowrót dwa razy w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara. Potem górny lewy jeden raz w kierunku przeciwnym. Nastepnie górny prawy jeden raz zgodnie z ruchem wskazówek zegara i dolny prawy zgodnie jeden raz.

Powinno pomóc :)

Wczytywanie...

Poleć forum