1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prison Break: The Conspiracy

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Wi1q, Marzec 14, 2010.

1. Wi1q

Wi1q Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Premiera lada dzień,
    liczę że będzie to gra co najmniej tak udana jak pierwszy sezon serialu (obym się nie przeliczył), co sądzicie!?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pavel

Pavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Pograłem troszkę wczoraj i muszę powiedzieć, że naprawdę nic specjalnego. Technicznie gra słaba, grafika jest brzydka, tekstury słabej jakości, chyba najlepiej wyglądają modele postaci, o ile się nie ruszają, bo animacja jest tragiczna (spróbujcie biec sprintem i lekko wychylać lewą gałkę w prawo i lewo to zobaczycie jak Paxton jeździ na łyżwach hehe :D ). Ładnie też zaprojektowane Fox River. System walki wręcz jest bardzo słaby, przypomina ten z Saw The Game. Wspinanie jest prawie że automatyczne, skakać się nie da (tzn Paxton tam gdzie trzeba to sam podskoczy). Zastanawia mnie jedna rzecz czy głosy podkładali oryginalni aktorzy, bo są podobne ale do końca nie jestem przekonany czy to są ci sami aktorzy co w serialu. Ale najbardziej mi chyba przeszkadza to że brakuje tego klimatu co miał serial (przynajmniej 1 sezon). Ogólnie rzecz biorąc zawiodłem się na tej grze, choć żadnych wygórowanych oczekiwań nie miałem. Ocena tak 4,5/10

P.S. Achievmenty są bardzo proste ;)

4. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Już troche pograłem (około 2/3h) i powiem że bardzo mi sie podoba :) Tzn. byłem bardziej nastawiony na jakieś totalne gówno. A tu zaskoczyłem sie :). Co prawda grafika nie wygląda jak na screenach (chociaż jest bardzo przybliżona) , tekstury są takie jakies słabe według mnie. Ale sama rozgyrwka bardzo sie podoba :) fajne elementy skradanki np. można do szafy sie chować. Sporo quick time eventów jest i są nieco trudniejsze niż inne z jakimi sie spotkałem. Oczywiście można sie klepać z każdym kogo napotkasz :D Co jest dla mnie wielkim plusem :) I system walki jest przyjemny. Można kontrować ciosy i na końcu taki mini finisher jest :) Zrobili też tryb versus gdzie można na 2 pady napierdzielać sie tbagiem, scofieldem itp. Na spacerniaku mozna powalic w worek treningowy, wyciskac na klate :) Są też takie czarnuchy które robia Ci tatuaż za hajsik i ustawiają walki z innymi gostkami również za hajs. Ogólnie podoba mi sie gierka :) Także polecam :p

5. krys089

krys089 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=E3HCsjwaSos[/YOUTUBE]

6. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Wystarczy zobaczyć 3 minuty tego filmu, aby stwierdzić, że ta gra to gniot. Kto to produkuje? Zootfly, no tak wszystko jasne, jakaś studio kategorii C, lol. Wiosna idzie, czas skoczyć na rower.

7. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja dzisiaj u kumpla pograłem w nią 2 godziny i powiem, że jest świetna. Jesteśmy z firmy i musimy się dowiedzieć co Michael robi w więzieniu. Jest dużo ukrywana, wspinania. Ogólnie gra super, możemy pobić jakiegoś kolesia i jak wygramy to dostajemy kase od 50-170 $. Możemy sobie zrobić dziare. Gra miód. Według mnie dobrze, że nie zrobili ucieczki z więzienia, bo wtedy to każdy by wiedział jak gra się skończy, a tak to jest znak zapytania :)

8. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Gra jak i serial dno dna, pisałem już wielokrotnie ;]

9. szokrok

szokrok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Już nie przesadzaj, że ten Serial, a szczególnie 1. Sezon to dno.
    Dno to Moda na Sukces, i inne (latyno)amerykańskie Telenowele.

Według mnie to jeden z najlepszych seriali ostatnich lat. (Chodzi mi tylko o 1. sezon).

Co do samej gry: Średnia.

Sztuczne ruchy postaci, sztuczne dialogi, słaba atmosfera więzienia. Ogólnie jest sporo niedociągnięć i niedoróbek.
    Aczkolwiek jak na grę na licencji filmu/serialu jest całkiem Dobra (bo ileż to gier na podstawie filmów było Świetnych?), ale wiadomo do Arkham Asylum strasznie jej daleko.
    Wyszło to tak, jak większość się tego spodziewała.

Gdyby gierka w obecnej postaci ukazała się w czasie wielkiego Boomu na Prisona, czyli w 2005/2006 roku, to miałaby dużą szanse zostać grą co najmniej Dobrą....a tak, no niestety- Średnia.

10. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Dla mnie to dno , tak samo jak reszta amerykańskiej papki , sprowadzanej do polski , dr house , prison break i inne tego typu kleje ...

11. radzion18

radzion18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Jak dla mnie gra to jeden wielki nie wypal :(

12. rtv2500

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a mi się strasznie podoba (co już napisałem wyżej). Znajdźcie mi lepszą grę o więzieniu na kompa/xbox

13. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Wydaje mi się jak bym był batmanem w więzieniu inaczej tego się nie da ująć.

14. siwman

siwman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a mi się też podobają więzienne klimaty to chyba pierwsza gra na xboxa mam nadzieje że nie ostatnia co do serialu to pierwszy sezon jest kultowy 3 też ciekawy klimat. 2 i 4 słabiutki.

15. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Nie wiem czy graliscie na PC ale na tej platformie grafika wyglada nawet nawet.

16. maciek1422

maciek1422 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdynia
    Mi tam się gra bardzo podoba. Ma fajny klimat i wgl ;] Co prawda jestem wielkim fanem serialu :p

17. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mogli by pomyśleć nad jakimś solidniejszym tytułem o tematyce wieziennej :) Bo nie przypominam sobie zadnego dobrego tytuły o wiezieniu ...

18. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Grałem z godzinkę i jakoś niespecjalnie na początku wciąga. Grafika na 21" CRT wygląda bardzo dobrze. Achievementów w tym czasie wpadło z 5.

19. maciek1422

maciek1422 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdynia
    Ja właśnie przeszedłem grę. Jak już pisałem bardzo mi się podobała. Jak by ktoś był ciekawy to gra ma 9 chapterów. Myślę że do niej wrócę :D

20. rtv2500

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    potwierdzam słowa maciek1422 gra super, właśnie ją przeszedłem. Fajne ma zakończenie w którym również uciekamy z więzienia. Nie spodziewałem się, że ta gra będzie taka dobra. Bardzo chciałbym, żeby zrobili drugą część. Polecam każdemu tą grę, lepszej gry o więzieniu na xbox nie ma. :)

21. Perley

Perley Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ol
    Heh ocena "dobra gra" jest strasznie zanizona - grafa i nazwa serialu,i nagle sporo osob ma kisiel w gaciach j podsumuje tak ,moze dosc krytycznie - gra jest nedzna , moze nie wyglada najgozej ale engine nie malezy do niej( pospolity exploit), pomsyl hmm nic specjalnego , bardziej to podchdzi pod tutorail do jakiejs innej gry.
    Gra sporastala oczekiwaniom czyli nedza ,syf , i ogolna zenada.

Wczytywanie...