1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prizers - łatwe nagrody, np gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Fire39, Marzec 20, 2012.

1. Fire39

Fire39 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,

Prizers jest serwisem umożliwiającym użytkownikom zbieranie punktów, dzięki którym mogą starać się o cenne nagrody.
    Punkty zbieramy poprzez:
    - zalogowanie się,
    - ankiety,
    - przesłuchanie mp3,
    - zagranie w grę
    - zadania

Bardzo fajny serwis, wystartował jakoś nie całe 5 miesięcy temu, a już były 4 "restocki" i wciąż łatwo coś wygrać, ja wygrałem już kartę SD 4GB, słuchawki scullcandy, jakąś myszkę za 20zł: P, oraz w ostatnią sobotę Samsung Galaxy Mini.
    Są tęz takie nagrody jak gry na xboxa, z resztą sami zobaczcie.

Zapraszam do rejestracji z linku poniżej, będę bardzo wdzięczny.
    W zamian mogę zarejestrować się praktycznie na każdym innym serwisie, piszcie tutaj albo na :
    gg: 8224621

Na prawdę zapraszam do udziału w serwisie, życzę powodzenia w wygrywaniu : )

Prizers.pl
    Prizers.pl
    Prizers.pl

Wczytywanie...

Poleć forum