1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pro evo 2009 v.s. Fifa 09 : video

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez loudlips, Sierpień 25, 2008.

1. loudlips

loudlips Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    Ponizej zamieszczam link do pierwszego video z gameplayu Pro Evo 2009 oraz kolejnego z Fify 09. to takie male porownanie tych gier na ktore niektorzy z nas niemoga sie doczekac. Ja tu postepow sądząc po gameplayu Pro evo niewidze. troche grafika plynniejsza ale pilkarze nadal biegaja jak pajace. W fifie piekna plynnosc na boisku. niebede sie rozpisywal. sami osądźcie. ja jestem za fifa i wiem ze czesc "9" nalezy do niej ;)

http://www.gamersyde.com/news_7031_en.html

Niech bedzie ;)

Edit//przeo_91, nie pisz postów pod sobą, edytuj stare!

2. Lotnik421 Xbox One

3. przeo_91

przeo_91 Guest

Odp: Pro evo 2009 v.s. Fifa 09 : video

Zdecydowanie Fifa 09... PES jakoś tak sztucznie wygląda ;/

4. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź

Oczywiście FIFA na konsole zgniata PES'a już od jakiegoś czasu ale na PC będzie to samo co FIFA08

5. BuLi!

BuLi! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

No comments... 8)

Fifa rządzi jak zawsze :p fani PESa niech podziwiają najlepsza symulacje piłki nożnej na konsole ;]

6. konradinho

konradinho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Grałem już we wszystkie części Pesa począwszy od PS One idąc do PC. W miarę obiektywnie mogę powiedzieć(patrząc na filmiki), że Fifa w tym roku wygrywa pod każdym względem praktycznie ;)

7. drake91

drake91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

zgadzam sie fifa 09 rzadzi pod KAZDYM wgledem

jestem fanem pro ogolnie... ale

bylem nim kiedy mialem tylko pc i pesy wlasnie na pc
    pol roku temu kupilem x360 i teraz widze jaka jest kolosalna roznica w fifie na ixa i na pc

tutaj fifa rzadzi
    a fifa 09 bedzie hitem ;D

8. loudlips

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin

bez kitu pozamiatana czesc juz doczekac sie niemoge. p.s. chlopaki powiedzcie mi tak za nawiasem hehe (tylko sie niesmiac) Jak sie strzela mocno po ziemi ? np z akcji lub karnego. niemialem stycznosci z zadnym poradnikiem nigdy. Pro evo good byee heheeh :p

9. RadekS

RadekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Fifa rządzi 08, 09. Chyba na PES`a nie ma już co liczyć...:(

10. Piki

Piki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław

Już dobrze, już dobrze, nie podniecajcie się. Wyjdą obie gry to pogadamy. Zauważcie, że dziesięciominutowy gameplay prawdopodobnie nie jest w stanie pokazać, jak bardzo gra jest liniowa, jak często możemy rozgromić przeciwnika tymi samymi akcjami, jak bardzo są one w ogóle zróżnicowane. Może i w PESie zawodnicy poruszają się jak pajace, ale dotychczas także poruszali się raczej przeciętnie, ale tymi pajacami można było pograć dłużej niż w FIFĘ, gdyż PES był bardziej nieprzewidywalny, każda akcja inna, mało liniowości. Nie to co w FIFIE. W PESie 2008 trochę przesadzili z tym randomem, przez co w grę wchodziło też szczęście, jeśli to poprawią - biorę to. W FIFĘ 09 oczywiście też zagram, bo ostatnia edycja w wersji konsolowej zwiastuje koniec kroków w tył i jakiś mały kroczek w przód.
    W każdym razie, nie wybierajcie gry lepszej po kilkuminutowych filmikach... proszę.

Dobra, teraz możecie mnie zmieszać z błotem i wyzwać od noobów ;)

11. chrisu1982

chrisu1982 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    GDAŃSK

oj az przykro na to patrzec, liczylem, ze genialny pes zaliczyl poprostu jedna wtope, co jak co ale od PES 6 fifa nie miala co sie pokazywac, niestety pes 2008 to porazka i widze, ze nastepna czesc moze podzielic jej smutny los

12. Toto

Toto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Widzę że potraficie wydać osąd na temat gry po obejrzeniu paru minut gamplaye z niedokończonych gier :/ Dla mnie żałosne co w tu wypisujecie, nie graliście, nie widzieliście na własne oczy a wydajecie osądy, zenuła.

Graficznie Fifa prezentuje się świetnie zobaczymy co z gameplayem, Pes poprawił grafikę i animacje zawodników wnioskując po filmikach także zobaczymy po premierze gier.

13. hardin

hardin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Dla mnie ta wojna jest i tak już przez fife wygrana gram od zawsze pesa raz i tak mi zostało.Trochę jestem ignorantem ale co mi tam.

14. loudlips

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin

ja sie przesiadlem z pes na fife i pes odstawilem juz w kąt.. EA niemoze popelnic bledu takiego zeby zejsc nizej, wiedza jaki sukces odniesli dzieki 08. Nawet sie niemartwie ze cos pojdzie nietak ;)

15. kepaic

kepaic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    krk

Nie gralem i nie ogladalem zadnej pileczki od czasow ~Fify 2004 albo nawet jakies tam 2000 :) Futbol mnie w ogole nie interesuje, ale ogladajac te filmiki z Fify 2009 stwierdzam ze przez ostatnie ~6 lat postep w animacji dokolan sie ogromny :) Te "ludziki" zajebiscie biegaja, odbieraja pilki itp :) Pomijam grywalnosci itp, ale wyglada to super i nawet chetnie bym zagral ze dwa meczyki :D

16. rymcio1987

rymcio1987 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów

Dokładnie tak jak napisał "loudlips", EA wie że fifa 08 była dla nich wielkim sukcesem, napewno nie dadzą sobie odebrać takiej przewagi. Jestem pewien że fifa 09 będzie świetna !! poczekajmy na demo które ukaże się 11 września ;)

17. czajnik_killer

czajnik_killer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Fifa zdecydowanie z powodu adidas live seson

Wczytywanie...

Poleć forum