1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pro Evolution Soccer 2008

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Krepel7, Kwiecień 23, 2010.

1. Krepel7

Krepel7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mikołów
    Otóż wydaje mi się, że nie nalicza mi osiągnięć w PESie... Jedno z nich to np. wygrać 5 meczów, wygrałem już pare razy więcej i nie dostałem tego osiągnięcia.. 2 osiągnięcia mam odblokowane. Czym takie coś może być spowodowane?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Patrol59

Patrol59 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Jest osiągnięcie wygraj 5 meczów?Wiem że jest jak wygrasz 1 mecz(First Glory(chyba)) to dostajesz,a jak wygrasz 10 meczy pod rząd to też(za 50g(Winning Streak).

4. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    5 meczo online.

5. Krepel7

Krepel7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mikołów
    Też fakt, mój błąd . Ale wczoraj żeby sprawdzić włączyłem sobie exhibition i zagrałem na dwa pady sam i strzeliłem bramke z ponad 35m (przynajmniej tak mi sie wydaje .) i nie dostałem żadnego achievmenta, moge dostać je kiedy gram z kimś na jednym xklocku?:D

Edit: Wczoraj grałem i dostałem achievka za strzelenie 100 bramek także wszystko jest dobrze :) Temat do zamknięcia

6. RAkU_SK

RAkU_SK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Strzelce Krajeńskie
    ta gra jest do **** dostałem ją przy xboxie i mam tylko 2 Achwimentsy jak w pgr 3 ;]

Wczytywanie...

Poleć forum