1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pro Evolution Soccer 2010 będzie najlepszą odsłoną serii

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Kwiecień 8, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W przypadku odnoszących sukcesy gier sportowych nie trzeba się zastanawiać, czy pojawi się kolejna część. Wystarczy poczekać na oficjalną zapowiedź i doczekać do dnia premiery. Dzisiaj oficjalnie zapowiedziano nowy odcinek największego konkurenta FIFY.

Pro Evolution Soccer 2010, jak co roku, dostarczy miłośnikom wirtualnej piłki nożnej kolejnych powodów do radości. Czy jego (oczywista dla wielu graczy) przewaga nad FIFĄ się utrzyma? Wszystko wskazuje na to, że owszem. Wewnętrzny zespół Konami odpowiedzialny za serię – PES Productions - obiecuje, że nowy Pro Evo Soccer będzie zawierał najbardziej wyczerpujący zestaw nowych elementów i usprawnień w historii. Podobno te wszystkie dodatki dotyczą praktycznie każdego aspektu gry i sprawią, że tegoroczny PES będzie najbardziej realistyczną grą futbolową na rynku.

Dlaczego jeszcze PES 2010 będzie wyjątkowy? Twórcy bardzo długo i bardzo skrupulatnie czytali opinie oraz sugestie graczy, i zdecydowaną większość tego, czego życzyła sobie społeczność, zaimplementowali w grze. „Chcemy, by PES 2010 był bardziej przyjazny dla użytkownika i oferował praktycznie natychmiastową zabawę, z czego seria jest tak znana. PES 2010 będzie wyglądał lepiej, pozwoli na lepszą zabawę i będzie przypominać prawdziwą piłkę nożną tak bardzo, jak to tylko możliwe na obecnym sprzęcie” - powiedział Naoya Hatsumi z PES Productions.

Co nas czeka, w dużym skrócie? Poprawiona sztuczna inteligencja, ładniejsza grafika, dodatkowe animacje piłkarzy, realistyczne i zależne od sytuacji na boisku reakcje publiczności, poprawiony tryb online i prawa do Europa League Licence (niegdyś UEFA Cup). PES 2010 pojawi się jesienią tego roku na PC, PlayStation 2, 3 i Portable, na Xboksie 360 oraz telefonach komórkowych.

Pro Evolution Soccer 2010 będzie najlepszš odsłonš serii | Wiadomoœć 2009-04-08 11:15:00 | GRY-OnLine

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bombel5

Bombel5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    niech dadzą wreszcie jakieś konkretne licencje chociażby połowę tego co ma Fifa ( mowa o klubach) i grafe ( kibice!!! ) niech poprawią to powinno być git + te usprawnienia w o których mówią.

5. xpudlo360

xpudlo360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    TORUŃ
    Ja też coś powiem od siebie ,nigdy już nie kupie PES ,od wersji 2008 to katastrofa ,a szczególnie tryb online .Następną wersją u mnie będzie FIFA2010 .Gram w PES od wersji
    3 ,a właściwie to był Winning Eleven ,więc nie pie............ mi tu ,że PES2010 będzie lepszy
    bo fraglesi z Konami niczego się nie nauczyli od 2008 ,zresztą Patche jakie wydają mówią same za siebie

6. maras92

maras92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    Jesli bedzie tak jak mowili tu " Np. jeśli Beckham znajdzie się z nią na boku boiska, to jego koledzy wbiegną w pole karne spodziewając się wrzutki." To bedzie sie fajnie gralo.
    info
    Nowy PES zapowiedziany

7. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    ja przestałem grać w pesa od wersji 06 :/
    Najbardziej wkurzało mnie zawsze granie North London z np. Manchester Red .
    Licencje panowie... choc najlepesze ligi. Za nim kupiłem FIFE 09 częsciej grałem na moim PS2 w PES'a 2, nie wiem czemu ale nie widziałem wielkich róznic w grafie a grywalność była genialna. Teraz będzie na mnie mocnych argumentów, to może pogrem w Pes'a 10.

8. Luuunatyk

Luuunatyk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław. : )
    yyy pes 2009 niczym sie nie popisal w porownaniu do fify 09 na x360 :D
    mam nadzieje ze w tym roku pes 2010 bedzie lepszy.

9. dayz

dayz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nic dodać bądź ująć, w zupełności się zgadzam :D

10. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Popieram w 100% ja grałem w pesa jeszcze za czasów PSXa i wtedy był lepszy, ale tak jak kolega napisał teraz to już nie jest ta sama gra... wole Fife...

11. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dla mnie PES 09 jest najlepszą częścią.Tyle że gram na PC+LCD 32.
    Do PES 09 odpowiedni patch i wszystko jest pięknie. Składy(aktualne na luty 2009),koszulki,loga klubów,buty,stadiony,przyspiewki kibiców.
    Szczerze mowiąc to wisi mi czy będzie PES 2010,bo to co mam mi wystarcza,ale jak wyjdzie to napewno pogram.

P.S. Narzekacie na ostatnie PESy,a może dlatego że robią sie trudniejsze i nie ma juz mowy o podaniu do nogi na klej jak bylo to we wczesniejszych wersjach.Teraz widać ze pilkarze tez popełniaja błędy.

12. konri976

konri976 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczytno

Nie, narzekamy na PES bo to plastikowe gówno, piłkarze wyglądają jakby mieli tylko kilka ruchów ciałem przy czym w fife 09 takich ruchów jest nieograniczona ilość.W fifie jak karzesz zabrać piłkę to piłkarz biegnie do przeciwnika po nią, a nie tak jak w pesie przebiega sobie gdzieś obok i ma wszystko w dupie. A jak strzelasz w pesie na bramkę piłka zachowuje się jakbys kopnął w 5-cio kilowy kamień, w fifie piłka potrafi się wznieść razem z wiatrem i to jest fajne. Do tego ten kurewski dźwięk jakbym w ścianę napierdalał. W fifie ta piłka jakoś brzmi i się tak w ucho nie rzuca.eAha i pokażcie mi grę, w której można robić takie wywaliste trikosy. Rzadko się udaje na boisku ale jak się uda to można się chociaż pocieszyć a nie jak w pesie że minąłem przeciwnika, bo odbiłem w bok z piłką. Bramkarze w pesie wyciągają wszystkie sam na sam. To jest ostre przegięcie. Jakiś bramkarz z drużyny no name potrafi wyciągnąć bombę Henriego i się cieszy. Dalej mi się pisać nie chce ale pes to istne gówno do potęgi.

13. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    konri976---no napisaleś troche nie na mój temat.Napisałem do tych co graja i chwalą starsze wersje PES
    Co do PES v FIFA to temat rzeka,tak jak gadki co lepsze,Xbox360 czy PS3.

14. S3Bols

S3Bols Guest

dla mnie ta gra to żadna rewelacja ...

15. wiecach

wiecach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja mam nadzieję ze pes 2010 będzie o wiele lepszy ;) Jeśli chodzi o fife i pes? Trzeba sobie rozgraniczyć konsolę nowej generacji, a pc i ps2. Jesli chodzi o pierwszą opcję fifa niestety w tym roku bije pes'a jednak na pc i ps2 wygrywa pes, spowodowane jest to tym, ze po prostu fifa jest gorsza i ten ich nextgen istnieje tylko na dwie konsole ps3 i xbox'a (na wii nie grałem więc sie nie wypowiadam). Ogólnie jestem fanem pes'a ale nie na x'ie ;) Swoją drogą polityka EA jest dziwna bo gdyby na pc wyszła nextgenowa fifa pro evo nie mialo by duzo do gadania.

16. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    SFU666 Tu nie chodzi o te podania itp naprawdę... myślę, że każdy z nas zarówno w PES'ie jak i Fifie docenia zmiany wprowadzające realistykę rozgrywki. Nie chodzi przecież o to żeby wszystko yło liniowe i proste.

konri976 "Do tego ten kurewski dźwięk jakbym w ścianę napierdalał" też mam takie wrażenie z tym że mi to przypomina tenis hehe

17. elpabel84

elpabel84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Od dawien dawna byłem fanem serii PES, ale wersja na rok 2009 bardzo rozczarowała i nie chodzi tu o to że jest trudniejsza ...nie odpowiadają mi animacje, taka troche arkadowa się zrobiła! jeśli zaś chodzi o Fife 09 to naprawdę postęp w grywalności, super animacje, emocje...Co roku wyczekiwałem nowej części PES-a jednak teraz czekam na Fifę!

18. Becuś

Becuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Poczekamy, zobaczymy jak im w tym roku wyjdzie bo PES 2009 nie jest zbyt udany ale i tak wole grać w niego niż w Fife.

19. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    W tym roku konami poszło na łatwizne, myśleli że jak poprzednie części dobrze sprzedawały to i to się sprzeda, nie dość, że biegają jak małpy to podają i kopią jakby nogi miały z drewna, nie jestem tam jakimś fanem fify, grałem w poprzednie części pesa i były lepsze od fify, ale w tym roku fifa wygrywa i to dosyć znacznie, oby rok 2009 nauczył coś konami, aby nie spierd...li pesa 2010.

20. effaron

effaron Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    może i do roku 09 pes był 'lepszy' od swojego konkurenta ale zdecydowanie
    fifa 09 >> pes 09. Mysle ze fifa juz nie wypusci tej przewagi z rąk, w tym roku poszli w bardzo dobra strone i mysle ze teraz moze byc tylko lepiej. PES gaśnie... zreszta, pozyjemy, zobaczymy :D

21. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    w fifie mogli by tylko poprawić te strzały na bramke, bo są troche takie liniowe, no chyba, że bramkarzem wyjdziesz to już nie są takie

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum