1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pro Evolution Soccer 2010 - czegoś się dowiemy. Już niedługo.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Czerwiec 17, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Fani serii Pro Evolution Soccer powinni zacząć szykować się na coś wielkiego. Właśnie uruchomiono oficjalną stronę internetową tej produkcji, a na niej...

Strona już jest, ale nic na niej nie ma. Z jednym wyjątkiem. Każdy kto wejdzie (choćby teraz) na stronę KONAMI | PES 2010 znajdzie na niej licznik odmierzający czas. Do północy 19 czerwca 2009 roku. Oznacza to, że 20 czerwca coś się na niej pojawi, i zapewne tym czymś będą pierwsze konkretne informacje na temat nowej części PES-a. To już niedługo. Wytrzymajmy!

Pro Evolution Soccer 2010 - czegoś się dowiemy. Już niedługo. / CD-Action online

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shinnoq

Shinnoq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik
    Panowie KONAMI... Wykupcie w końcu pełna licencję, dajcie system z PES6 + nieco go usprawnijcie i na Fifkę nikt nie spojrzy :)

4. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    No racja, licencje by się przydały, oraz rozgrywki w ligach (jakieś puchary itp.).

5. KoRnick

KoRnick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja mam nadzieję, że w tym roku PES powalczy z Fifą o miano króla. ;)

6. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    Dla mnie PES to najlepsza pilka od samego poczatku jestem jej fanem jak wychodzila na PSX, czekam na wersje dla mojego chlebaka ;)

7. PioSza

PioSza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam przeczucie, że w tym roku KONAMI nie zrobi nas w balona jak to miało miejsce z PES 2008 i PES 2009.

8. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    KONAMI już ostro przesadza z tymi wszystkim licznikami.To samo było w wypadku MGS.Aby tylko jak w wypadku MGS po zakończeniu odliczania nie pojawiło się czasem drugie odliczanie :p Ach..... ten marketing.

9. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Mi się wydaje ze po tym liczniku włączą następny tak jak było z MGS.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum