1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pro Evolution Soccer 2011 MLO pytanie ??

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez pnwelo, Styczeń 10, 2011.

1. pnwelo

pnwelo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    TarnĂłw, Poland
    Witam

przeszukalem kilka stron i nie widzialem nic o pesie wiec zakladam temat.

Mam pewnien problem z master liga online, czy jest jakis sposob zeby zarabiac szybki, latwy sposob hajs by zakupic nowych zawodników ??, bo granie quick match nie przynosi az takich zysków ;/ , a denerwuje mnie jak gram na jakis typow co w skladach maja robbena cristiano ronadlo itp a ja jakiegos xemeleza czy innego ivarova wiec szans na wygranie nie mam za duzych...

Jest w stanie ktos pomoc, ewnetualnie gra ktos w pesa i moglby podpowiedziec co nie co.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. anbo

anbo Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kolego a może jak wybierasz master lige wlacz sobie normalne składy, a nie zawodnikow fabrycznych

Wczytywanie...

Poleć forum