1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pro Evolution Soccer 2011 ONLINE

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wilos, Czerwiec 15, 2011.

1. wilos

wilos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam

PES 2011 online jest strasznie wolny dlaczego gra toczy się 3 razy wolniej od offline (ustawienia szybkość gry +2). Zaznaczam że BLACK OPS chodzi normalnie. Dlaczego gameplay ONLINE w pesa jest taki wolny. Czy to tylko ja tak mam.

PS. Czy w fifie 11 - rozgrywka online jest wyrażnie wolniejsza od OFFLINE.

2. Lotnik421 Xbox One

3. marko_25

marko_25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    U mnie gra sie praktycznie identycznie.

4. wilos

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    zależy jaką masz prędkość ustawioną - jak masz offline na 0 to gra sie faktycznie identycznie.

5. wilos

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Podbijam może ktoś gra online i mi pomoże

6. PABLO PL

PABLO PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kingston, Ukz
    U mnie tak samo jak u kolegów, PES11 na online śmiga aż miło :) , może masz za słabego neta i Ci laguje ;p

7. wilos

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Neta mam 8 mb/s up 1,5 Mb/s - pingi w granicach 50 ms. Wszystkie inne gry czy na PC czy na xbox-ie działają normalnie. Na Black ops jeszcze nie miałem laga - powiem szczerze i gra jest taka szybkość jak w OFFLINE. Jedynie problem jest w PES 2011 - gra jest wolniejsza niż w offline - nie mam lagów poprostu wolne tempo a to wpływa na reakcje zawodników na pada. Może jakieś ustawienie internetu.

Na jakiej szybkości gracie w ustawieniach powiedzcie - ja mam +2.

Przeszukuje internet i rzeczywiści uzytkownicy piszą że online jest wolniejszy niż gra offline.

Wczytywanie...

Poleć forum