Pro Evolution Soccer 2011 - pierwszy filmik z gry.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Gryzek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik


Wyciekł już do sieci pierwszy filmik prezentujący w akcji Pro Evolution Soccer 2011. Co prawda, jest to zapis wizyty dziennikarzy zaproszonych do siedziby Konami, a nie oficjalny trailer czy gameplay, ale widać na nim trochę rozgrywki.

Patrząc na materiał nagrany przez dziennikarzy mam wrażenie, że od poprzedniej edycji niewiele się tak naprawdę zmieniło. Może grafika wygląda lepiej niż w Pro Evolution Soccer 2010, animacja jest naturalniejsza, ale wszystko wskazuje na to, że po raz kolejny otrzymamy wcześniejszą odsłonę, tylko po wizycie u kosmetyczki. Mimo to, Shingo "Seabass" Takatsuka - producent gier z serii Pro Evolution Soccer wciąż podkreśla, że edycja sygnowana numerkiem 2011 jest tą grą, którą od kilku lat chciał stworzyć.

YouTube - pes 2011 gameplay

"Jako lider zespołu, naprawdę chciałem stworzyć grę taką jak PES 2011, na początku obecnej generacji konsol, ale przejście z PS2 na PS3, to był dla nas bardzo trudny okres. Patrząc z perspektywy czasu uważam, że nasza ekipa potrzebowała zmian. (...) Próbowaliśmy podążyć w zbyt wielu kierunkach, ale myślę, że dziś obraliśmy już ten właściwy.”
- oświadczył Seabass.

Kolejna odsłona Pro Evolution Soccer ma według Konami w końcu poradzić sobie z dominacją FIFY. Osobiście bardzo chciałbym uwierzyć w te zapewnienia, jednak takimi obietnicami karmieni jesteśmy regularnie.
 

Flapyxb

Użytkownik
Użytkownik
Jasne, jasne. Nic nie wycieka tylko specjalnie to wypuszczają żeby narobić smaku i odświeżyć grę. PES11 będzie kaszaną na konsolę, ale na PC chętnie kupię.
 

Gryzek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dlaczego uważasz, że na x-a będzie, to kaszana?
 

trolejbus

Użytkownik
Użytkownik
Nie chcę zapeszać, ale wydaje mi się, że zmienili w końcu model poruszania się. Nie jest już ten sam co roku z pesa5. Może w końcu im coś wyjdzie...
 

FATAEM

Banned
Coś czuje że w tym roku fify 11 nie będzie , tzn będzie ale pes ja zniszczy...
 

Daniello09

Użytkownik
Użytkownik
A jak pokażą jakiś gameplay z Fify 11 to każdy napisze że Pes wymięka :D
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Coś czuje że w tym roku fify 11 nie będzie , tzn będzie ale pes ja zniszczy...
Na PC od zawsze ja niszczy, na konsolach nie ma szans z Fifą... Fifa WC 2010 jest juz lepsza od Fify 2010 a co dopiero 2011? Pes'owi na konsoli jeszcze daleeeka droga do pokonania fify na konsolach .
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Porownywac PES'a do FIFy to tak jak porownac MGS'a4 do Splinter Cell'a Conviction - chodzi mi o porownanie co jest bardziej realistyczne...wniosek jest taki ze Japonce nigdy nie zrobia dobre realistycznej gry.
 

FATAEM

Banned
Ale pieprzysz ;] a seria ISS na psx ?? na PS2 ?? wtedy fifa nie istniała , jak japonce robili dobre pilki nozne , to ea szrots mieli reke w nocniku zapelnionym...
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
nigdy w peesa nie grałem, i raczej nie zagram :)
 

hehe925

Użytkownik
Użytkownik
Zagram i w to i to,choć myślę że fifa 11 będzie lepsza,pes stracił bardzo dużo fanów gry
 

Splaree

Użytkownik
Użytkownik
Wygląda to fajnie. Może nawet kupię. (na PC ofc)
 

mesmi8

Użytkownik
Użytkownik
Ja także kiedyś uwielbiałem grać w FIFE. Ciąłem już w edycje z roku 1998,aż do momentu gdy zagrałem na Playstation w PES2. Od tamtej pory FIFA dla mnie nie istaniała i tak jest do dziś. Co prawda grywałem w każdą nową odsłonę kopanki od EA,ale wg mnie nigdy nie zbije ona z tronu ProEvo. ;) FIFa zawsze kojarzyła mi się z grą dla młodszego brata,prosta rozgrywka,zero taktyki(bo nawet w FIFA 10 taktyka w zasadzie nie istnieje). Zresztą gram przeważnie multi,jak nie na Live to ze znajomymi i głównie na tym polu FIFA zostaje daleko w tyle.
A co do nowej odsłony? Jaka by mnie była i tak kupie. W końcu to Pro Evolution Soccer. :D
 

Daniello09

Użytkownik
Użytkownik
Grałem w kolegi w Pesa 10 na mega sprzęcie ( 3,2ghz phenon x4, 4gb ram, radek 5780 chyba ten model, ale nie jestem pewny, wiem że ma directx 11) i potew wam że dużo lepiej gra się w fifę, jest o niebo lepsza ( mówię o konsolowej wersji) grafika jest też dużo lepsza ( nie wiem jaką miał ustawioną rozdzielczość ale na pewno nie min. i ma monitor Full HD ) .
Nie wydaje mi się, żeby nowy Pes pokonał Fifę na konsolach.
 
Kupno PES na konsole zakończyłem na wersji 09 ,więcej żółci mnie nie nabiorą !!
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Też mi się wydaje, że animacja jest poprawiona, chociaż dalej kuleje. 2 lata pod rząd wygrywała Fifa i słusznie. PES był dobry, ale ten na PSX'ie. Powiem Wam, że fajnie by było jakby PES powrócił do dawnej formy, jednak obecnie Fifa jest u mnie na 1 miejscu, ale nie mam nic przeciwko żeby się to zmieniło:)
 

kamel2k4

Świeżak
Świeżak
Co wy mówicie. W PES 2010 gram z kolegami praktycznie od momentu pojawienia się jej w sklepach. Fifa to gra z której zabawę wyciągnie tylko okazjonalny gracz. PES to gra dla koneserów. Granie 2 on 2 w Fifę 2010 na xboxie to KOSZMAR. Bez urazy- w tej grze jest KAUCZUKOWA FIZYKA PIŁKI + zero frajdy z gry. Owszem dla dostępnych trybów warto zagrać w Fifę, jednak jeśli chcesz zaprosić kolegów do siebie na jakieś GAMEPARTY to tylko i wyłącznie PES, nieprzewidywalny i dający niesamowicie wiele frajdy z gry (oraz wiele spinek podczas nieudanych podań - bezcenne). Tak czy owak, PES2011 zapewne nie przyniesie wielu zmian, ale według mnie PES jest to jedyną grą sportową która jest warta wydania za nią około 200 złotych.
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie specjalnie jestem przekonany do pes'a...
Grałem w 10i jest jakby to powiedzieć "sztywny", ale to tylko moje zdanie.
 

aroaro20022

Banned
Użytkownik
Ale pieprzysz ;] a seria ISS na psx ?? na PS2 ?? wtedy fifa nie istniała , jak japonce robili dobre pilki nozne , to ea szrots mieli reke w nocniku zapelnionym...
ISS? Przeciez to ta sama seria co PES, tylko pod inną nazwą. I do tego było to jakieś 12 lat temu, więc troszku się zmieniło. No i Xboxa 360 wtedy jeszcze nie było, chyba że się mylę ;)?
 

perszing17btmpl

Użytkownik
Użytkownik
Nie specjalnie jestem przekonany do pes'a...
Grałem w 10i jest jakby to powiedzieć "sztywny", ale to tylko moje zdanie.
Voltu jest sztywny;) ale zdecydowanie realniejszy niż pinball fifowy;) fizyka piłki,rozgrywanie akcji,itd toż to jakbym postawił siebie na boisku;).Tylko KONAMI zmienicie animacje ruchów piłkarzy i bedzie Gracia!!!!:shisha:shisha:shisha:shisha
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom