1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Pro Evolution Soccer 2012

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez SIEDZE, Wrzesień 14, 2011.

1. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym

Nazwa:Pro Evolution Soccer 2012
    Rodzaj gry: piłka nożna, sport
    Data premiery w Polsce: 13 października 2011
    Producent: Konami
    Wydawca: Konami
    Wydawca PL: Galapagos Sp. z o.o.
    Dodatkowe Kontrolery: Brak

Krótki opis
    Gra w ataku została uznana za kluczową cechę najnowszej odsłony cyklu PES. Dzięki temu mamy znacznie większy wpływ na dyktowanie tempa rozgrywki. Dodatkowo, drużyna funkcjonuje jako całość, a nie zbiór indywidualności. Sytuacje, w których wybiegamy napastnikiem naprzód i zostajemy sami naprzeciw grupy obrońców przeciwnika odeszły w niepamięć. Członkowie naszej drużyny biorą bardziej aktywny udział w akcjach ofensywnych. Lepiej wystawiają się do podań, jak i ściągają na siebie uwagę obrońców (tym samym dając nam więcej przestrzeni do rozgrywania piłki). Autorzy znacznie bardziej poważnie podeszli do tematu specjalnych umiejętności, jakimi ce****ą się największe gwiazdy futbolu – dzięki ich indywidualnym akcjom niejednokrotnie możemy przesądzić o wyniku spotkania.

Od siebie: Każdy post nie będący opinią zostanie odpowiednio nagrodzony

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Dziwne że fani PES nie potrafią konstruktywnie ocenić gry, tylko ich recenzja PES-a opiera się na słowach, Fifa jest gorsza

Przecież PES 2010 był najgorzej ocenianą częścią serii

Demo pierwsze podobało mi się bardziej jeśli chodzi o swobodę gry w 2 Demie gra zamuliła i zesztywniała, co jest sporym minusem, cieszy poprawienie bramkarza chodź i tak dalej jest nie najlepiej(to już chyba znak KONAMI) bo jak strzelam już 3 gole z 20 metrów, wślizgiem próbując odebrać piłkę i do tego bramkarz puszcza to kanałem(Top Player) znaczy że coś jest sp**lone. Mimo wszystko w nowego PES-a chce się grać, tak jak to było z wersją 6.

Ocena 7/10

4. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    Ja już swoje zdanie wyraziłem o fyfce 12 w innym temacie, jak znajdę to ci wkleję

5. Karol Warzocha

Karol Warzocha Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja właśnie nie wiem co wybrać bo grałem w oby dwa dema i są nawet oby dwa nie złe to poradźcie mi trochę co będzie jednak lepiej kupić

6. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    Sierak, specjalnie dla ciebie znalazlem moje opinie o smiesznej fyfce 12 :

7. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    To jedynie twoja opinia która w ogóle nie ma oparcia w rzeczywistości. Nikt inny nie zauważył tego co ty, ani rezenzenci, ani gracze. W dodatku o swoim faworycie piszesz że jest lepszy dlatego że fifa jest gorsza nie podając argumentów.
    Zamiast napisać że wolisz PESa to śmiejesz się z fify bezpodstawnie.

8. iksmen

iksmen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Oczywiście, że kupie PESa będzie świetny krążek do aportowania dla mojego pieska :*

9. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    Cóż, brak gustu to też gust ;]

10. kempool

kempool Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dobre demko,konami wkoncu ruszylo do przodu ze sztuczna inteligencja i juz sie nei czuje chocbym gral z debilami przeciwko debilom.Jednak watpie ze panowie z EA nie zaserwuja nam czegos lepszego (nie chce narazie porownywac bo gralem tylko w PESa)licze W KONCU na wyrownana walke miedzy Pro Evo,a FIFA

11. Pak3son

Pak3son Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łuków
    Dla mnie PES 12 to PES 11.Nic się nie zmieniło:eek: Konami idzie w ślady Activision.

12. lockerek

lockerek Banned

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok, Poland, Poland
    Ja powiem tak gra bramkarza gdy nasza druzyna przegrywa jest zalosna zanim on wstanie z tej murawy i wyrzuci ta pilke to trwa wieki !! Mozna niezle sie wku....rzyc, ale reszta ok,ale dalej mnie slabo przekonuje PES :/

13. Sierak1717

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Ruch 360 stopni do tej gry chyba nigdy niezawita

14. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    z tego co pamiętam to podawanie w "360" bylo juz w pesie 2008

15. mjetek

mjetek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wady Fify 12 wymieniles, ale jakos tych wszystkich zalet pes'a 12 nie :D Pes 11 mi się nie podobał, był po prostu słabszy od fify, ba - kumple, którzy od lat grają tylko w Pesa przyznali racje i cielismy przy piwku tylko w gre od EA. Do dema Pesa 12 podszedłem z jakimś takim dziwnym nastawieniem i miałem racje. Poza tym, że powtórki, twarze zawodników i kibice wyglądają lepiej niż Fifie (zadna nowosc, zawsze tak jest) nie zauwazylem nic innego, co mogło by przechylic szale zwyciestwa na rzecz Pes'a (w ogole też sie czulem, jakbym gral w Pesa 11, a nie 12). Jezeli dla kogos twarze zawodnikow sa wyznacznikiem w takiej grze sportowej, no to spoko. Ja chce miec dobry gameplay, a nie pieknego kibica na stadionie, ktorego zobacze raptem kilka razy podczas meczu. Uwazam tez, ze powinienes dostac jakies ostrzezenie na forum, ponieważ tacy ludzie jak Ty potrafia tylko prowokowac i atakowac. Zero jakiejkolwiek konstruktywnej krytyki, czy nawet "zachwalenia" danego produktu. Jest tu na forum też taki "agent", co w każdym temacie o UFC napisał, że to gówno, bo jak można paść na ziemie po 1 ciosie. Z Tobą jest podobnie. Nie ważne jaką gre zrobi EA, Ty i tak napiszesz, że to gówno, bo przed oczami masz tylko jeden napis - PES. Nie mam zamiaru wdawac sie z Toba w dyskusje, bo powyzsze posty pokazaly, ze szkoda na Ciebie czasu(i mam nadzieje, ze reszta uzytkownikow zrobi tak samo). I jeszcze ten wpis w sygnaturze, godne pochwały.

16. Sierak1717

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Ewenement chodzi mi o ruch 360 stopni

17. BartyLA

BartyLA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    @Mjetek

Masz rację, nie widziałem żadnego konkretnego argumentu tego gościa oprócz "grafika jest zbyt kolorowa" :D. Generalnie rozpisałem się na temat Fify w temacie o jej tematyce ale chciałem też sprawdzić PESa ze względu na sentyment, którym bez wątpienia ten tytuł darzę. I mniej więcej od paru lat jest to samo co roku. Na chwilę obecną PES musi pogodzić się z wyższością Fify, która niestety przerasta go grywalnością. Po prostu gra się w nią przyjemniej. Co mnie doprowadza do szału jeszcze w PESie to wiecznie nie poprawione zachowanie bramkarzy, którzy dalej rzucają się do piłki jak worek kartofli.

18. iksmen

iksmen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    hahaha PiES to gówno każdy to wie i teraz tylko się fanboje kłócą, PES to biegające kwadraty, wszyscy zawodnicy mają garba :D w grze są 4 kluby a reszta to Chulsea, Mynchester United lub Ursenal ze strzelbą w herbie człowieku idź spać :D

Nie no stary chyba jesteś już ostatnim fanem Pesa :DDD moi ziomkowie (kiedyś wielcy fani pesa) już od 09 gierzą ze mną w fifke. Ta gra już dawno zostawiła pesa w tyle i koniec.

19. lockerek

lockerek Banned

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok, Poland, Poland
    Ja znadzieja co rok czekam na PES,który bylby podobny do PES 6,ale raczej dluugo nie nastapi..

20. Sierak1717

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Ewenement może jakbyś napisał konkretnie co w Pesie jest dobre(bez porównań do Fify) to ktoś by zaczął brać twoje teksty na poważnie

21. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    1.Nieprzewidywalność spotkań, nigdy nie wiadomo kto strzeli i jak padnie bramka
    2.Atmosfera meczu, okrzyki kibiców, cieszynki, animacje, repleye
    3.Tryby rozgrywki, miodny MASTER LEAGUE , Copa Libertadores , Liga mistrzów
    4.Animacja piłkarzy, każdy biega inaczej, maja rozne przyspieszenia, trzeba robic wslizgi a nie tylko maszować odbiór bez wślizgu
    5.Grafika zawodników i kibiców

Wczytywanie...

Poleć forum